Bij het maken van een backup van kaarten van mijn 276CX mbv JAWAVA device manager heb ik niet goed opgelet en de verkeerde paden opgeven waar de backup heen moest. (denk ik) Herstellen lukte niet want de backupfiles ontbraken. ER waren wel een serie lege kaart files aanwezig. Deze heb ik toen maar verwijderd (mbv JAWAVA device m) om daarna de kaarten opnieuw te installeren. Als ik via verkenner (windows10 home) kijk heb ik nu 2x het interne geheugen en 2x de SD kaart.(zie bijlage) Volgens JAWAVA device manager is alles wel in enkelvoud aanwezig.
Wat kan ik wel/niet verwijderen via verkenner, of kan ik dit gewoon negeren en de kaart weer installeren? Het laatste wat ik wil is dat er een conflicten op treden hierdoor.
Bij gebruik van CN heb ik vaak last dat het scherm bevriest op de meest vervelende momenten, (bijv. midden in Budapest, waar de afslagen erg dicht na elkaar komen). Ik had ergens gelezen dat de bijgevoegde rekreatie kaart van europa de oorzaak zou zijn. Omdat ik die toch niet gebruik heb ik hem verwijderd.
Als outdoor GPS doet de 276CX het overigens wel fantastisch en heb je een lekker goot scherm!
Wie kan mij helpen?