Zoals in de berichten van een aantal jaren terug al staat aangegeven, kun je in de Quest, want daar praten we nog over, via 'Find - Waar ben ik? - TracBack' maar één track onder de speciale naam uitvoeren.
De vier lussen moeten dus in één track worden geplakt met de benaming 'ACTIVE LOG xxx'.
Wil je een bepaalde lus uitvoeren, dan moet je naar het begin van die betreffende lus gaan (je moet je dus duidelijk op de lus bevinden en dan pas na de fix van de Quest de track via TracBack activeren.
Dan moet het goed gaan.
Maar het is natuurlijk veel eleganter om, zoals 'Edward' al aangeeft, van elke lus een track te maken en elke lus evt. op te splitsen in meerdere delen (254 punten per trackdeel maximaal), als het een heel lange track is, en al die tracks met aangepaste benamingen tegelijk in één MapSource file te plakken en dan met WinGDB in één keer om te zetten naar (directe) routes.
Mijn ervaring is dat je met een trackdeel van 254 punten heel gedetailleerd zo'n 50 km kunt fietsen.
De trackdelen zijn in de Quest te activeren via 'Menu - Route opties - Routeplanner - Routekeuze - Navigeer'. Ook dan moet je bij het activeren reeds op de route zitten. In de Quest kun je maximaal 50 routes plaatsen met per route maximaal 254 punten. Het totaal maximum aantal routepunten mag echter de ca. 7500 punten niet overschrijden.
De courses van de Edge 705 werken eigenlijk op dezelfde manier, alleen is daar het aantal trackpunten per koers vrijwel onbeperkt. (Maximaal 50 koersen met totaal ca. 16400 koerspunten).