Tijdens het rijden van een route vergeleken we onze zumo's 660 en 550 met elkaar, en kwamen we erachter dat op de 550 de details van een straat wel getoond werd en niet op de 660.
Met name de naam van de straat werd in de 550 genoemd en getoond.
Alhoewel het hier ging om een vrij nieuwe wijk vonden we het toch vreemd dat, ondanks hetzelfde kaartmateriaal CN 2010.30 op beide zumo's , op de 550 meer detail werd getoond.
We hebben beide onze instelling in de zumo's van de kaart op hoogste weergave gezet, en beide op hetzelfde inzoom bereik gezet, maar dit mocht geen verbetering geven, het verschil bleef bestaan.
Het was wel zo, indien ik op de 660 de straat als adres ingaf ik wel daar heen werd geleid, dus de straat als zodanig was wel op het kaartmateriaal van de 660 aanwezig.
Heeft iemand misschien dit fenomeen ook ontdekt?
Het handelt over de plaats Liempde in Brabant, met name de straten Bolakkerweg, Hoogakkerweg en Heidezoom.
Groet Pieter
CN2010.30
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 45
- Lid geworden op: 13 jul 2008 10:48