Toestel hier heeft nog 2.40 GPS firmware en via Garmin Express is die te updaten naar 2.50Henk de Jong schreef:Kan. Het was ook maar een vermoeden. Iemand die dit kan checken in een maagdelijk apparaat?sammyB schreef:vreemd ,ik had al meteen de gps software versie 2.50
Niet dat het belangrijk is, gewoon nieuwsgierigheid.
Er werd volgens het scherm op de GPSMAP 66s na het aanzetten iets geupdate. Maar wat is de grote vraag...
Garmin GPSMAP66s(t)
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Groeten uit Moordrecht, Notter, Vessem, Leek en Hilversum!
Ruud Schut
Ruud Schut
- Henk de Jong
- WayPoint relatie
- Berichten: 229
- Lid geworden op: 5 aug 2006 16:55
- Locatie: Nieuwegein
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Bedankt Ruud, dan was mijn vermoeden dus juist
- fransg
- WayPoint relatie
- Berichten: 1130
- Lid geworden op: 18 mar 2004 09:11
- Locatie: Amsterdam
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Hier ook zoiets!Henk de Jong schreef:Kreeg opeens spontaan een firmware update via Garmin Express terwijl ik al de laatste firmware versie 2.1 had.
GPSMAP66st, Explore 2
- fransg
- WayPoint relatie
- Berichten: 1130
- Lid geworden op: 18 mar 2004 09:11
- Locatie: Amsterdam
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
De 'round trip' routing die ik in dit filmpje had gezien vind ik niet terug in mijn print van de Owner's Manual die ook slechts 19 pagina's is. Mogel;ijkj staat er wel meer in de online manual, moet ik nog checken.
Ik bedoel https://www.youtube.com/watch?v=Nz3jdC6WIfE ergens na 6 minuten:
vanuit hoofdmenu waar o.a. Setup links boven staat op de knop Find drukken:
Ik bedoel https://www.youtube.com/watch?v=Nz3jdC6WIfE ergens na 6 minuten:
vanuit hoofdmenu waar o.a. Setup links boven staat op de knop Find drukken:
GPSMAP66st, Explore 2
- fransg
- WayPoint relatie
- Berichten: 1130
- Lid geworden op: 18 mar 2004 09:11
- Locatie: Amsterdam
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
en dan krijg je na eventjes snel (nu ja snel) rekenen drie routes om uit te kiezen:
Volgens de presentator van de video is dat vooral voor tourfietsen maar ik denk dat ik zo'n route ook best mag wandelen.
Volgens de presentator van de video is dat vooral voor tourfietsen maar ik denk dat ik zo'n route ook best mag wandelen.
GPSMAP66st, Explore 2
- Henk de Jong
- WayPoint relatie
- Berichten: 229
- Lid geworden op: 5 aug 2006 16:55
- Locatie: Nieuwegein
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Er zijn er blijkbaar meer die de mededeling van Garmin Express hebben "gemist", maar waarbij wel de GPS Software is geüpdatet.sammyB schreef:vreemd ,ik had al meteen de gps software versie 2.50
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
@ henk,zou best mogelijk zijn ,is ook niet zo belangrijk als alees maar goed geinstalleerd word.
Wel pretig dat er zo wat ervaringen via het forum uitgewisseld kunnen worden.
Worden we allemaal wijzer van.
Wel pretig dat er zo wat ervaringen via het forum uitgewisseld kunnen worden.
Worden we allemaal wijzer van.
GPSMAP 60CSx - Oregon 550T - Monterra - GPSMAP 66st
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Toestel is wel helemaal gericht op activiteiten vastleggen en de communicatie met Connect. Standaard wordt een spoor/track als FIT vastgelegd. Er is geen keuze voor alleen GPX meer, alleen nog in de combinatie FIT+GPX. Je kan wel via Menu>Opgenomen activiteiten het FIT bestand opslaan als gpx-bestand.
Weer even wennen als Basecamp gebruiker met gps aan de usb-kabel
Weer even wennen als Basecamp gebruiker met gps aan de usb-kabel
- fransg
- WayPoint relatie
- Berichten: 1130
- Lid geworden op: 18 mar 2004 09:11
- Locatie: Amsterdam
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
De Garmin Connect app op mijn iPhone crashte telkens als ik daarmee iets met de 66 wilde uitwisselen en online vond ik de tip dat dit is verholpen zodra je de synchronisatie naar de 66 van gezondheidsgegevens annuleert.
En dat blijkt inderdaad te werken.
En dat blijkt inderdaad te werken.
GPSMAP66st, Explore 2
- Henk de Jong
- WayPoint relatie
- Berichten: 229
- Lid geworden op: 5 aug 2006 16:55
- Locatie: Nieuwegein
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Ik heb bij het winkelen de GPSMAP 66s meegenomen om een track op te nemen. Inderdaad kun je alleen activiteiten opnemen. Aan het einde van het winkelen heb ik de activiteit opgeslagen.keesm schreef:Toestel is wel helemaal gericht op activiteiten vastleggen en de communicatie met Connect. Standaard wordt een spoor/track als FIT vastgelegd. Er is geen keuze voor alleen GPX meer, alleen nog in de combinatie FIT+GPX. Je kan wel via Menu>Opgenomen activiteiten het FIT bestand opslaan als gpx-bestand.
Weer even wennen als Basecamp gebruiker met gps aan de usb-kabel
<edit 30 oktober 2018>Nee, je kunt tegelijkertijd de activiteit en de track opnemen: FIT and GPX</edit>
De activiteit bekijken met:
Menu -> Menu -> Recorded Activities
Daar selecteer ik de betreffende activiteit. Je hebt dan drie schermpjes met gegevens.
Druk je dan op de Menu knop en kies je vervolgens "Save as Track", dan wordt de track keurig opgeslagen onder "Saved Tracks".
De GPSMAP 66s geeft bij beide bestanden aan dat ze 785 track points bevatten.
Ga ik nu met Basecamp beide bestanden openen, dan blijkt het originele .fit bestand opeens maar 275 track points te bevatten.
Open ik het .gpx bestand (de track die door de GPSMAP 66s uit het .fit bestand is gehaald) heb ik wel de 785 track points.
Kijk ik in dat .gpx track bestand, dan zijn er een paar honderd opeenvolgende trackpoints allen met afstand en snelheid nul, geregistreerd op elke seconde. Ik was toen een winkel binnengegaan, waarbij waarschijnlijk geen satteliet ontvangst mogelijk was. Maar om dan elke seconde een trackpoint op te slaan?
Ik heb nog niet echt ervaring met .fit bestanden, maar als mijn GPSMAP 66s verteld dat er 785 track points zijn opgenomen, dan wil ik die ook in Basecamp zien, ook al zijn het onzinnige track points.
Blijkbaar filtert Basecamp spontaan .fit bestanden...
Nog mooier zou het zijn als de GPSMAP 66s die onzinnige trackpoints helemaal niet opslaat!
Misschien is dat wel een bug!
Laatst gewijzigd door Henk de Jong op 30 okt 2018 07:56, 2 keer totaal gewijzigd.
- Henk de Jong
- WayPoint relatie
- Berichten: 229
- Lid geworden op: 5 aug 2006 16:55
- Locatie: Nieuwegein
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
BTW:
Als ik met Basecamp in de .gpx track kijk, blijken de temperaturen niet meegekomen te zijn na de conversie in het toestel vanuit de .fit Recorded Activity.
Voorbeeld van een track point:
<trkpt lat="52.0287908334" lon="5.0830965489"><ele>19.84</ele><time>2018-10-29T14:38:27Z</time></trkpt>
Als ik met Basecamp in de .gpx track kijk, blijken de temperaturen niet meegekomen te zijn na de conversie in het toestel vanuit de .fit Recorded Activity.
Voorbeeld van een track point:
<trkpt lat="52.0287908334" lon="5.0830965489"><ele>19.84</ele><time>2018-10-29T14:38:27Z</time></trkpt>
- Henk de Jong
- WayPoint relatie
- Berichten: 229
- Lid geworden op: 5 aug 2006 16:55
- Locatie: Nieuwegein
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Na enig experimenteren kwam ik er achter dat dit probleem is op te lossen door in het toestel te kiezen voor het tegelijkertijd opslaan van zowel TIF als GPX:Henk de Jong schreef:BTW:
Als ik met Basecamp in de .gpx track kijk, blijken de temperaturen niet meegekomen te zijn na de conversie in het toestel vanuit de .fit Recorded Activity.
Menu -> Menu -> Setup -> Recording -> Advanced Setup -> Output Format -> FIT and GPX
In dat geval wordt er zowel een FIT (Activity) als GPX (Track) bestand bewaard, waarbij in het GPX bestand wel de temperatuur is meegenomen. Het GPX bestand wordt dan opgeslagen onder "Archived Tracks".
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Garmin is zich er van bewust en werkt er hard aan:fransg schreef:De Garmin Connect app op mijn iPhone crashte telkens als ik daarmee iets met de 66 wilde uitwisselen en online vond ik de tip dat dit is verholpen zodra je de synchronisatie naar de 66 van gezondheidsgegevens annuleert.
En dat blijkt inderdaad te werken.
https://support.garmin.com/en-US/
hier staat bovenaan een rode balk met de opmerking:
We are aware of a crash affecting the Garmin Connect App for some European users with Apple devices and are hard at work on fixing the issue. For more information about workarounds until an updated version of the Garmin Connect App is released, please see this FAQ.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Gewoon tijdzone op Reykjavik, Iceland zetten schrijft Garmin , het moet niet gekker worden: https://support.garmin.com/en-US/?faq=D ... zhWTyqJmC6
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18235
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Garmin GPSMAP66s(t)
Dan zou ik eerder voor de tijdzone in Lagos, Nigeria kiezen. Daar hebben ze geen zomertijd, maar wel net als bij ons UTC+1. Staat de klok tenminste wel correct.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen