Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
Ik gebruik de openmtbmap van Nederland en Belgie. NL is goed, maar sinds de laatste update heb ik op Belgisch grondgebied een overstroming. Zie hieronder:
En ik heb gezocht in JOSM, maar ik vind geen oorzaak hiervoor. Gek ook dat het horizontaal gezien precies recht loopt. Wie weet hier iets aan te doen?
En ik heb gezocht in JOSM, maar ik vind geen oorzaak hiervoor. Gek ook dat het horizontaal gezien precies recht loopt. Wie weet hier iets aan te doen?
Past:
GPSmap 60CSx - GPSmap62s - Montana 600 - Nüvi 765T - Nüvi 3790LMT - Nüvi 3597LMT Mechanic HD - Forerunner 235 - Fenix 5 plus - Montana 680
Current:
Montana 700i - Fenix 6X Pro - Vector 3
GPSmap 60CSx - GPSmap62s - Montana 600 - Nüvi 765T - Nüvi 3790LMT - Nüvi 3597LMT Mechanic HD - Forerunner 235 - Fenix 5 plus - Montana 680
Current:
Montana 700i - Fenix 6X Pro - Vector 3
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
De open MTBmap is zó actueel dat hij voorspellend vermogen heeft Innundatie noemen we dat.
Zonder gekheid: lijkt typisch een foutje in de rendering van de kaart. Advies: even terugkoppelen aan de maker. Kun je zelf niet echt aanpassen,
Zonder gekheid: lijkt typisch een foutje in de rendering van de kaart. Advies: even terugkoppelen aan de maker. Kun je zelf niet echt aanpassen,
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- Jacob_Bax
- WayPoint relatie
- Berichten: 6906
- Lid geworden op: 7 mei 2006 15:48
- Locatie: Gorinchem
- Contacteer:
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
Iemand heeft een foutje gemaakt met de oevers van de Maas (?), dus wachten op een nieuwe update.
In keepright zie ik overgens niets vreemd.
Klopt het dat op jouw plaatje de bovenkant niet het noorden is?
In keepright zie ik overgens niets vreemd.
Klopt het dat op jouw plaatje de bovenkant niet het noorden is?
Garmin GPS12, GPSmap 60CSx, eMap, GPSmap 78s, 2xStreetpilot III colormap Streetpilot 2610, Virb, Virb Ultra 30,
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
- openfietsmap
- Berichten: 1153
- Lid geworden op: 4 mei 2011 10:31
- Contacteer:
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
Op de osm world routable van Lambertus is iets noordelijker een deel overstroomd ten westen van Maastricht. Ik denk dat het te maken heeft met de rendering van het Albertkanaal:
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1424029
Dit is een hele lange multipolygon, die mkgmap (het programma waarmee de osm kaarten zijn gemaakt) kennelijk niet aankan. Ook op de openfietsmap zie ik nu dat er hele stukken droog liggen (kan natuurlijk ook komen door de droogte).
Je kan denk ik het beste een van de Belgen mailen die hiermee bezig zijn geweest om te vragen wat ze eraan kunnen doen.
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1424029
Dit is een hele lange multipolygon, die mkgmap (het programma waarmee de osm kaarten zijn gemaakt) kennelijk niet aankan. Ook op de openfietsmap zie ik nu dat er hele stukken droog liggen (kan natuurlijk ook komen door de droogte).
Je kan denk ik het beste een van de Belgen mailen die hiermee bezig zijn geweest om te vragen wat ze eraan kunnen doen.
Maker van de Openfietsmap - Gratis Garmin topokaarten voor op de fiets https://www.openfietsmap.nl
- Jacob_Bax
- WayPoint relatie
- Berichten: 6906
- Lid geworden op: 7 mei 2006 15:48
- Locatie: Gorinchem
- Contacteer:
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
Ik heb zelf een keer een stuk van de merwede drooggelegd, heb toen de hulp van de experts maar ingeroepen.
Garmin GPS12, GPSmap 60CSx, eMap, GPSmap 78s, 2xStreetpilot III colormap Streetpilot 2610, Virb, Virb Ultra 30,
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
Hoi,
De laatste die hier aan gewerkt heeft is •Bewerkt door lodde1949 in april en op 2011-05-17T21:41:36Z
Hij was hier gisteren aan bezig dus het zal wel goed komen.
Het vreemde is dat je het resultaat soms pas ziet bij de update van OFM en niet altijd in OSM.
Ja ik heb in het verleden hele delen van het eiland van Dordrecht onder water gezet. , maar ook herstelwerk aan het rivierengebied verricht. Laatst stond een stuk van het Haringvliet weer droog.
Groet,
Egbert
De laatste die hier aan gewerkt heeft is •Bewerkt door lodde1949 in april en op 2011-05-17T21:41:36Z
Hij was hier gisteren aan bezig dus het zal wel goed komen.
Het vreemde is dat je het resultaat soms pas ziet bij de update van OFM en niet altijd in OSM.
Ja ik heb in het verleden hele delen van het eiland van Dordrecht onder water gezet. , maar ook herstelwerk aan het rivierengebied verricht. Laatst stond een stuk van het Haringvliet weer droog.
Groet,
Egbert
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
de Belgen hebben te lang aangedrongen op het onder water zetten van de Hedwigepolder. Dit is iemands wraak (ik ben onschuldig, Eindhoven ligt hoog genoeg)
"Always Look on the Bright Side of Life"
- openfietsmap
- Berichten: 1153
- Lid geworden op: 4 mei 2011 10:31
- Contacteer:
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
De reden dat je het niet op osm ziet maar wel op de osm garmin kaarten is dat die anders gerenderd worden. Volgens mij ligt het probleem bij mkgmap en/of garmin. Als 'lodde1949' er geen verklaring voor heeft en er geen fout in osm blijkt te zitten moet de renderer (=mkgmap) dan maar aangepast worden.e.vdwerf schreef:Hoi,
De laatste die hier aan gewerkt heeft is •Bewerkt door lodde1949 in april en op 2011-05-17T21:41:36Z
Hij was hier gisteren aan bezig dus het zal wel goed komen.
Het vreemde is dat je het resultaat soms pas ziet bij de update van OFM en niet altijd in OSM.
Ja ik heb in het verleden hele delen van het eiland van Dordrecht onder water gezet. , maar ook herstelwerk aan het rivierengebied verricht. Laatst stond een stuk van het Haringvliet weer droog.
Groet,
Egbert
Maker van de Openfietsmap - Gratis Garmin topokaarten voor op de fiets https://www.openfietsmap.nl
- openfietsmap
- Berichten: 1153
- Lid geworden op: 4 mei 2011 10:31
- Contacteer:
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
Inmiddels heb ik het probleem gemeld bij de mkgmap ontwikkelaars en er is een fix voor ontwikkeld. Tzt zal dat dan in de osm Garmin kaarten verholpen zijn.
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
Laat me eens weten waar je dergelijke fouten kunt aankaarten. Handig als het nog eens opduikt.
Past:
GPSmap 60CSx - GPSmap62s - Montana 600 - Nüvi 765T - Nüvi 3790LMT - Nüvi 3597LMT Mechanic HD - Forerunner 235 - Fenix 5 plus - Montana 680
Current:
Montana 700i - Fenix 6X Pro - Vector 3
GPSmap 60CSx - GPSmap62s - Montana 600 - Nüvi 765T - Nüvi 3790LMT - Nüvi 3597LMT Mechanic HD - Forerunner 235 - Fenix 5 plus - Montana 680
Current:
Montana 700i - Fenix 6X Pro - Vector 3
- openfietsmap
- Berichten: 1153
- Lid geworden op: 4 mei 2011 10:31
- Contacteer:
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
Wb openstreetmap kaarten kan je dat het beste op het osm forum droppen:
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 of
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=26
En anders bij de maker van de desbetreffende kaart.
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 of
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=26
En anders bij de maker van de desbetreffende kaart.
Ramon 73 schreef:Laat me eens weten waar je dergelijke fouten kunt aankaarten. Handig als het nog eens opduikt.
Maker van de Openfietsmap - Gratis Garmin topokaarten voor op de fiets https://www.openfietsmap.nl
Re: Vreemde "overstroming" in topo België (OMM)
Thanx, het heeft goed geholpen want het land is weer droog. Ik kan OSM België weer gebruiken
Past:
GPSmap 60CSx - GPSmap62s - Montana 600 - Nüvi 765T - Nüvi 3790LMT - Nüvi 3597LMT Mechanic HD - Forerunner 235 - Fenix 5 plus - Montana 680
Current:
Montana 700i - Fenix 6X Pro - Vector 3
GPSmap 60CSx - GPSmap62s - Montana 600 - Nüvi 765T - Nüvi 3790LMT - Nüvi 3597LMT Mechanic HD - Forerunner 235 - Fenix 5 plus - Montana 680
Current:
Montana 700i - Fenix 6X Pro - Vector 3