routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare wegen
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
Idd via basecamp laatste versie.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
De laatste versie van Basecamp/Mapinstall kan kaarten zoals de ofm niet meer goed overzetten zoals keesm al aangaf.
Simpelste methode is om gewoon met verkenner de huidige kaart te wissen (die is ook veel te klein qua MB) en met verkenner het bestand gmapsupp(.img) uit de zip te hernoemen naar bv ofmbnlx en dan met verkenner in de map \Garmin te plaatsen (bij voorkeur op de sd kaart)
Simpelste methode is om gewoon met verkenner de huidige kaart te wissen (die is ook veel te klein qua MB) en met verkenner het bestand gmapsupp(.img) uit de zip te hernoemen naar bv ofmbnlx en dan met verkenner in de map \Garmin te plaatsen (bij voorkeur op de sd kaart)
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
Hoi ben het aan het proberen.
Maar ik kan de naam van het bestand niet wijzigen.
Maar ik kan de naam van het bestand niet wijzigen.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
eerst de zip uitpakken , dan krijg je een aantal bestanden waaronder een gmapsupp.img (vaak laat verkenner dat .img niet zien. Het is belangrijk dat je alleen het deel gmapsupp wijzigt , als je .img ziet dat gewoon zo laten, als je het niet ziet het NIET er bij zetten)
Als je eerst klikt (1 keer) op het bestand gmapsupp en dan rechtsklikt op het bestand dan krijg je o.a. de keuze "naam wijzigen" klik dat en gmapsupp wordt blauw en je kunt typen ofmbnlx en de naam wordt gewijzigd.
Als je nog geen ander bestand gmapsupp op de sd hebt staan (in de map \Garmin) of als dat het foute bestand is dan kun je ook gewoon de goede gmapsupp er neer zetten dan overschrijft hij de foute.
Als je daarna JDM gebruikt om de gps en sd te bekijken dan kun je met JDM zowel de bestandsnaam als de kaartnaam wijzigen.
Als je eerst klikt (1 keer) op het bestand gmapsupp en dan rechtsklikt op het bestand dan krijg je o.a. de keuze "naam wijzigen" klik dat en gmapsupp wordt blauw en je kunt typen ofmbnlx en de naam wordt gewijzigd.
Als je nog geen ander bestand gmapsupp op de sd hebt staan (in de map \Garmin) of als dat het foute bestand is dan kun je ook gewoon de goede gmapsupp er neer zetten dan overschrijft hij de foute.
Als je daarna JDM gebruikt om de gps en sd te bekijken dan kun je met JDM zowel de bestandsnaam als de kaartnaam wijzigen.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
Helaas het lukt niet. Bij keuze staat enkel openden knippen kopiëren verwijderen en eigenschappen. Ook in het venster eigenschappen kan ik de naam niet veranderen
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
maak eens even met JDM een rapport via Extra-Rapportage op de JaVaWa site en plak de link in je bericht dan kunnen we even kijken in je gps en sd en veilig advies geven hoe het te doen. http://www.javawa.nl/jdm.html
"Always Look on the Bright Side of Life"
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
normaal ziet rechtsklik in verkenner op een bestand er ongeveer zo uit
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
Dat kloptidd maar bij dat bestand krijg ik de eerder genoemde opties. Ik zal straks nog eens kijken even mijn hoofd leeg makem,
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
ja,
je kunt het bestand gmapsupp gewoon met verkenner plaatsen in de map \Garmin op de sd kaart
Daarna kun je de openfietsmap kiezen en gebruiken
als je wilt kun je voor de duidelijkheid met JDM daarna de bestandsnaam en kaartnaam veranderen maar het hoeft niet
je kunt het bestand gmapsupp gewoon met verkenner plaatsen in de map \Garmin op de sd kaart
Daarna kun je de openfietsmap kiezen en gebruiken
als je wilt kun je voor de duidelijkheid met JDM daarna de bestandsnaam en kaartnaam veranderen maar het hoeft niet
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
Die ene gmapbmap.img waarvoor JDM een foutmelding geeft (rood cirkeltje met kruisje) mag je verwijderen. Op de juiste plek (\Garmin\ ) op het interne geheugen van je gps staat deze (ook) al op de goede locatie.
Je sd-kaartje geeft al een \Garmin map, er staan verder geen kaarten op.
Dus je zou de gmapsupp.img vanuit het zip-bestand van OFM naar je sd-kaart kunnen kopiëren zonder de naam te behoeven te veranderen.
Edit: Hawee was me net voor
Je sd-kaartje geeft al een \Garmin map, er staan verder geen kaarten op.
Dus je zou de gmapsupp.img vanuit het zip-bestand van OFM naar je sd-kaart kunnen kopiëren zonder de naam te behoeven te veranderen.
Edit: Hawee was me net voor
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
Pdf het wil nog niet lukken.
Die foutmelding kan ik in JDM niet verwijderen.
Als ik de fietskaart naar de Oregon wil kopiëren kies ik dan voor
Oregon
Os voor USB station?
Die foutmelding kan ik in JDM niet verwijderen.
Als ik de fietskaart naar de Oregon wil kopiëren kies ik dan voor
Oregon
Os voor USB station?
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
gewoon met verkenner in de map \Garmin op de sd (met JDM en Basecamp afgesloten.)
\
in JDM klik op de gmapbmap met de foutmelding en dan bovenin verwijderen klikken.
\
in JDM klik op de gmapbmap met de foutmelding en dan bovenin verwijderen klikken.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
http://jdm.javawa.nl/Jkpc
fout is verwijderd.
maar op mijn gps zie ik alleen de basiskaart
en niet de fietskaart
fout is verwijderd.
maar op mijn gps zie ik alleen de basiskaart
en niet de fietskaart
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: routeberekeningsfout; kaarten hebben geen navigeerbare w
dat zegt JDM ook Fout: dit IMG-bestand staat in de verkeerde map. Het moet staan in de map G:\Garmin
Je hebt het bestand gewoon direct op de sd gezet en niet in de juiste map
JDM kan het voor je verplaatsen naar de juiste plaats.
klik op openfietsmap en dan op verplaats en kies de map \Garmin op de sd
(die opmerking van niet alles is transparant is geen probleem)
Je hebt het bestand gewoon direct op de sd gezet en niet in de juiste map
JDM kan het voor je verplaatsen naar de juiste plaats.
klik op openfietsmap en dan op verplaats en kies de map \Garmin op de sd
(die opmerking van niet alles is transparant is geen probleem)
"Always Look on the Bright Side of Life"