Ik heb in de windows explorer *.gpx bestanden naar m'n Oregon 600t gekopieerd, directory /gpx.
Start ik de Oregon op, zijn ze niet zichtbaar.
Weer aan de PC gekoppeld, gpx niet op de Oregon. Weer gekopieerd, voor de zekerheid ook maar naar /gpx/archived en ook naar m'n sd-kaartje. Weer niets te zien op de losgekoppelde Oregon.
Dan maar vanuit Basecamp: Verzenden naar....
Gecontroleerd in de Explorer: bestand staat er. Voor de zekerheid in Basecamp bestand nog hernoemd en weer verzonden naar Oregon. Weer gecontroleerd: staat er, op alle voornoemde plaatsen.
Oregon losgekoppeld: niente nada niets.
Vreemd genoeg: tussendoor had ik een fietsroute, ook een gewone gpx, gekopieerd en die was zoals gewoon wèl zichtbaar en bruikbaar.
Twee weken terug had ik dit ook, was ik op vakantie zonder PC, dus ook zonder m'n ATB-tracks. Heel onhandig.
Weet iemand een oplossing? AUB?
Naar Oregon gekopieerde gpx niet zichtbaar
Naar Oregon gekopieerde gpx niet zichtbaar
Nüvi 250W, Oregon 700, TopoGPS op smartphone, GPSMAP 66sr
Re: Naar Oregon gekopieerde gpx niet zichtbaar
Tracks of routes?
Moet er iets geïmporteerd worden op de Oregon?
Ik heb geen Oregon, ik spreek uit ervaring met de Zumo's
Moet er iets geïmporteerd worden op de Oregon?
Ik heb geen Oregon, ik spreek uit ervaring met de Zumo's
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Naar Oregon gekopieerde gpx niet zichtbaar
gpx bestanden zegt niet zo veel , dat is zoiets als zeggen ik heb een doc of een txt bestand gestuurd.
In een doc kan bv een brief staan, of een heel boek, of een testament, of een verzameling plaatjes , maar er kan ook gewoon niks in staan en het kan toch een doc zijn.
De gps laat niet de naam van het gpx bestand zien maar alleen de evt inhoud en dat alleen via de juiste zoekactie.
In een gpx kan dus niks zitten (dan zie je ook niks) of waypoints, dan moet je zoeken via zoiets als Waarheen -Waypoints
of er kan een route in staan , dan moet je zoeken naar routes, of een track en dan moet je dus via Tracks zoeken. Of er kan een combinatie van die zaken in staan.
Je verteld niet hoe je aan de probleem gpx komt, waar ze vandaan komen of eigen maak, wat er in staat,
je verteld ook niet hoe je controleert op je Oregon dat ze er niet zijn.
In een doc kan bv een brief staan, of een heel boek, of een testament, of een verzameling plaatjes , maar er kan ook gewoon niks in staan en het kan toch een doc zijn.
De gps laat niet de naam van het gpx bestand zien maar alleen de evt inhoud en dat alleen via de juiste zoekactie.
In een gpx kan dus niks zitten (dan zie je ook niks) of waypoints, dan moet je zoeken via zoiets als Waarheen -Waypoints
of er kan een route in staan , dan moet je zoeken naar routes, of een track en dan moet je dus via Tracks zoeken. Of er kan een combinatie van die zaken in staan.
Je verteld niet hoe je aan de probleem gpx komt, waar ze vandaan komen of eigen maak, wat er in staat,
je verteld ook niet hoe je controleert op je Oregon dat ze er niet zijn.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Naar Oregon gekopieerde gpx niet zichtbaar
Het betreft tracks. Doodnormale gpx bestanden. De bestanden die ik twee weken geleden had gekopieerd waren bestanden die ik al driemaal eerder had gebruikt, oa op dezelfde Oregon.
Het bestand van vandaag heb ik van https://www.walkhighlands.co.uk/download.php?w=233
Eens als je zegt dat een bestand met de extensie gpx nog geen gpx bestand hoeft te zijn. Maar als ik 'm ter controle in basecamp binnenhaal en dan verstuur naar m'n Oregon, nadat ik op m'n pc in basecamp heb gezien dat het een lijntje op de kaart is, is het dan een koosjere gpx? Lijkt me wel.
Op m'n Android telefoon wordt het bestand ook herkend als gpx.
Dit is dus de tweede keer dat ik dit probleem heb, nadat het ontelbare keren wel goed is gegaan. Vandaar dat ik me eens tot het forum, de schatkist van kennis op dit gebied.
Kan iemand me helpen?
Het bestand van vandaag heb ik van https://www.walkhighlands.co.uk/download.php?w=233
Eens als je zegt dat een bestand met de extensie gpx nog geen gpx bestand hoeft te zijn. Maar als ik 'm ter controle in basecamp binnenhaal en dan verstuur naar m'n Oregon, nadat ik op m'n pc in basecamp heb gezien dat het een lijntje op de kaart is, is het dan een koosjere gpx? Lijkt me wel.
Op m'n Android telefoon wordt het bestand ook herkend als gpx.
Dit is dus de tweede keer dat ik dit probleem heb, nadat het ontelbare keren wel goed is gegaan. Vandaar dat ik me eens tot het forum, de schatkist van kennis op dit gebied.
Kan iemand me helpen?
Nüvi 250W, Oregon 700, TopoGPS op smartphone, GPSMAP 66sr
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18256
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Naar Oregon gekopieerde gpx niet zichtbaar
Dat is geen track, maar een route... Even kijken onder Routeplanner i.p.v. Trackbeheer.Winsem schreef:Het bestand van vandaag heb ik van https://www.walkhighlands.co.uk/download.php?w=233
Zet je toestel wel op directe routes aangezien deze route meer dan 50 punten bevat.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 129 GPS-toestellen
Mijn 129 GPS-toestellen
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Naar Oregon gekopieerde gpx niet zichtbaar
Als je hem bekijkt in basecamp zie je links de 3 blokjes met lijntjes ertussen betekend dat het een route is, een track of spoor heeft als symbool de 2 voetjesWinsem schreef:Het betreft tracks. ....... nadat ik op m'n pc in basecamp heb gezien dat het een lijntje op de kaart is, is het dan een koosjere gpx?
Je kunt zoals JaVaWa al aangaf dit als directe route volgen, als je liever een spoor hebt dan rechtsklik je op de route en kiest voor omzetten naar spoor
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Naar Oregon gekopieerde gpx niet zichtbaar
Mijn fout. Maar ik had wel gelijk dat dit forum een schatkist van kennis is. Dank jullie!
Nüvi 250W, Oregon 700, TopoGPS op smartphone, GPSMAP 66sr