Ik heb een Zumo 590LM , voorheen heb ik jarenlang een 660 gehad.
Nu vroeg een vriend mij een route voor hem te maken voor op zijn vakantieadres.
De kaart die mijn 590 gebruikt in basecamp , is de City Navigator Europe NTU 2015.1.
Dus voordat ik een route in elkaar zette , zorgde ik dat ik werkte met de City Navigator Europe NT 2014.4 kaart.
Dit is de kaart die op de 660 van mijn vriend geïnstalleerd staat.
Mooie route in elkaar geknutseld , zijn 660 is gekoppeld aan mijn PC, dus ik zet de route over.
Zo heb ik dat al honderden keren gedaan.
Na het overzetten, sluit ik het klepje van de 660, ik start hem op en zoek de door mij geüploade route.
Staat keurig vermeld, dus ik laad hem, en vervolgens staat er i.p.v. een mooie aaneengesloten route van ongeveer 270 km, een onoverzichtelijke kluwen van stukjes route die samen ongeveer 1250 km lang zijn !! ??
Wat ik ook doe , ik krijg het niet voor elkaar om een door mij gemaakte route in de Zumo 660 van iemand anders te zetten.
Terwijl ik dat ik het verleden, toen ik zelf ook nog een Zumo 660 gebruikte, tig keer met succes gedaan hebt.
Ik doe dus iets fout, maar wat ??
Alvast bedankt voor de input.
Met vriendelijke groet,
Wilco Cornelissen.
Gemaakte route in andere garmin zetten !
-
- Berichten: 1
- Lid geworden op: 6 mar 2012 12:59
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Gemaakte route in andere garmin zetten !
Ik vermoed dat je een bepaald vinkje aan hebt staan dat je niet aan moet hebben staan..
Zie https://www.facebook.com/mrgpsnl/photos ... 05/?type=1
Andere optie is deze methode; vind ik zelf erg goed werken; zeker bij verschillende kaartversies.
http://youtu.be/AtS3UV5moCg
Zie https://www.facebook.com/mrgpsnl/photos ... 05/?type=1
Andere optie is deze methode; vind ik zelf erg goed werken; zeker bij verschillende kaartversies.
http://youtu.be/AtS3UV5moCg
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Gemaakte route in andere garmin zetten !
Ik kan niet raden wat jij verkeerd doe, maar ik kan je wel het advies geven om een track te maken en deze te importeren.
Op zich moet je toch nog eens even nadenken wat je anders doe als dat je in het verleden deed. Met een jarenlange ervaring moetje toch kunnen ontdekken wat er verkeerd gaat?
Staat er wel een detail-kaart van het gebied op de 660?
Op zich moet je toch nog eens even nadenken wat je anders doe als dat je in het verleden deed. Met een jarenlange ervaring moetje toch kunnen ontdekken wat er verkeerd gaat?
Staat er wel een detail-kaart van het gebied op de 660?
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets