NTU 2017.20 beschikbaar
-
- Berichten: 481
- Lid geworden op: 26 nov 2006 13:58
- Locatie: b-9120 beveren
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Enige probleem waarmee ik (nog steeds) te maken heb is dat Express het sd-kaartje in mijn Navigator 5 niet (meer) wil herkennen. Er is nochtans niets mis en zeker niets abnormaals gebeurd met dat kaartje...
groetjes,
Patrick.
BMW : Navigator 5, Navigator 6,
Garmin : ZumoXT, GPSMap66ST, Oregon 600
Garmin Express en Basecamp op
Patrick.
BMW : Navigator 5, Navigator 6,
Garmin : ZumoXT, GPSMap66ST, Oregon 600
Garmin Express en Basecamp op
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Je bent niet de enige Patrick.
Zumo XT, iPhone 13 Pro Max, Shubert SRC M1+ SCM1 , BaseCamp 4.8.12, CN Europe NTU 2023.20, Onroute motor 5.15 Europa, tomtom Vio.
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Er is een update van Garmin Express versie 4.1.28.0. Ik heb even de test gedaan en er wordt niet meer gevraagt om een sd kaart te plaatsten in de Nav Vp a t r i c k schreef:Enige probleem waarmee ik (nog steeds) te maken heb is dat Express het sd-kaartje in mijn Navigator 5 niet (meer) wil herkennen. Er is nochtans niets mis en zeker niets abnormaals gebeurd met dat kaartje...
Groeten,
Dirk
www.onzebmwmotoren.be
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Net de update uitgevoerd,sd word nog steeds niet herkend
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Hier ook geen herkenning van sd kaart na de update van garmin express. Bij de nav 5.
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Garmin is weer lekker bezig..... pfffff
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Voor de bezitters van nav 5 van bmw die hun sd kaartje niet word herkend. Ik heb mijn toestel omgeschakeld van mass storage naar MTP auto detect en geen probleem meer met herkennen van het sd kaartje. Ik heb de nieuwe kaartversie 2017.2 zonder problemen kunnen downloaden.
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Toestel 595 LM: Software 3.30 Kaarten CN Europa NTU 2016.30 Foursquare + Europa DEM + CN Europa NTU 2016.30 ALL
In de bijlage een screenshot van het scherm dat Garmin Express laat zien. (Versie 4.1.27.0)
Ten eerste een versie verschil in software....
Ten tweede: er wordt gesproken over 2017.10
en
Ten derde (om bij het onderwerp terug te komen) geen 2017.20 voor mij beschikbaar....
Hebben jullie een idee wat er aan de hand kan zijn?
groet Henk
In de bijlage een screenshot van het scherm dat Garmin Express laat zien. (Versie 4.1.27.0)
Ten eerste een versie verschil in software....
Ten tweede: er wordt gesproken over 2017.10
en
Ten derde (om bij het onderwerp terug te komen) geen 2017.20 voor mij beschikbaar....
Hebben jullie een idee wat er aan de hand kan zijn?
groet Henk
Zumo595 LM Travel edition op Triumph Tiger Explorer 1200, Zumo660 op Honda CBR (partner) en een Oregon voor het geocachen. Zoons ook beiden een Zumo voor op de motor....
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Er is een nieuwere Garmin Express, dus die dien je te updaten. Vervolgens het toestel verwijderen en daarna opnieuw toevoegen. Wellicht is dit de oplossing.
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Dank voor de tip. Heb nu 4.1.28.0 geïnstalleerd. Toestel verwijderd in de software en opnieuw laten herkennen en toegevoegd. Meldingen van Garmin Express blijven echter identiek:
Geen updates beschikbaar en fout versienummer.
Jammer. Ik blijf open staan voor meer tips.
Geen updates beschikbaar en fout versienummer.
Jammer. Ik blijf open staan voor meer tips.
Zumo595 LM Travel edition op Triumph Tiger Explorer 1200, Zumo660 op Honda CBR (partner) en een Oregon voor het geocachen. Zoons ook beiden een Zumo voor op de motor....
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Ik heb daar volgens mij al eerder over geschreven in een of ander topic.
De ‘oudere’ toestellen als de Zumo 220, 55o, 660 en BMW Navigator IV gebruiken de City Navigator NT kaarten. Hetzelfde geldt voor als je de city navigator ‘los’ kocht, zoals bij bijvoorbeeld de Montana.
Hoe vaak verschijnt een update
NTU: driemaal per jaar
NT: tweemaal per jaar
Op welk moment worden de volgende updates verwacht?
NTU:
CN 2017.10 NTU – 7 april 2016 (is er dus inmiddels)
CN 2017.20 NTU – medio augustus 2016
NT:
CN 2017.10 NT – medio mei 2016
CN 2017.20 NT – medio oktober 2016
De ‘oudere’ toestellen als de Zumo 220, 55o, 660 en BMW Navigator IV gebruiken de City Navigator NT kaarten. Hetzelfde geldt voor als je de city navigator ‘los’ kocht, zoals bij bijvoorbeeld de Montana.
Hoe vaak verschijnt een update
NTU: driemaal per jaar
NT: tweemaal per jaar
Op welk moment worden de volgende updates verwacht?
NTU:
CN 2017.10 NTU – 7 april 2016 (is er dus inmiddels)
CN 2017.20 NTU – medio augustus 2016
NT:
CN 2017.10 NT – medio mei 2016
CN 2017.20 NT – medio oktober 2016
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Het betreft alleen een Zumo 595. Althans, volgens de afbeelding.
Ik heb hier met mijn 590 nog even gekeken en ben gewoon in staat om de 2017.20 opnieuw te installeren. Heb werkelijk geen idee wat het kan zijn... Heb je de mogelijkheid om het op een andere pc te proberen?
Ik heb hier met mijn 590 nog even gekeken en ben gewoon in staat om de 2017.20 opnieuw te installeren. Heb werkelijk geen idee wat het kan zijn... Heb je de mogelijkheid om het op een andere pc te proberen?
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Indedaad, doordat ik in zijn onderschrift had gekeken was ik op het verkeerde been gezet.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Zou het kunnen zijn omdat dat ik een Travel Edition heb?**Henk** schreef: Ik schreef onder meer:
Toestel 595 LM: Software 3.30 Kaarten CN Europa NTU 2016.30 Foursquare + Europa DEM + CN Europa NTU 2016.30 ALL
In Garmin Express:
Ten eerste een versie verschil in software....
Ten tweede: er wordt gesproken over 2017.10
en
Ten derde (om bij het onderwerp terug te komen) geen 2017.20 voor mij beschikbaar....
Hebben jullie een idee wat er aan de hand kan zijn?
Loopt het kaart materiaal van deze versie soms achter bij de Europa editie?
Zumo595 LM Travel edition op Triumph Tiger Explorer 1200, Zumo660 op Honda CBR (partner) en een Oregon voor het geocachen. Zoons ook beiden een Zumo voor op de motor....
Re: NTU 2017.20 beschikbaar
Sinds ik de nieuwe kaartversie heb geïnstalleerd, hetgeen overigens zonder ook maar één enkel probleem verliep, heb ik al twee keer een eigenaardigheidje gehad met de routeaanwijzing.
Rijdend op de ring A10 naar het zuiden richting A1, krijg ik de aanwijzing dat ik links moet uitvoegen om naar de A1 te gaan. Terwijl je daar toch echt rechts moet uitvoegen.
Ook de Coentunnel uitkomend op de A10 richting A5 (Westelijke randweg) krijg ik de aanwijzing om de A10 te volgen, terwijl ik (zodra ik "verkeerd" ben gereden) de route keurig de A5 zie volgen.
Nu zijn dit situaties die ik uiteraard zelf herken en hierop kan anticiperen, maar het wordt slordig als je je in onbekend gebied bevindt.
Rijdend op de ring A10 naar het zuiden richting A1, krijg ik de aanwijzing dat ik links moet uitvoegen om naar de A1 te gaan. Terwijl je daar toch echt rechts moet uitvoegen.
Ook de Coentunnel uitkomend op de A10 richting A5 (Westelijke randweg) krijg ik de aanwijzing om de A10 te volgen, terwijl ik (zodra ik "verkeerd" ben gereden) de route keurig de A5 zie volgen.
Nu zijn dit situaties die ik uiteraard zelf herken en hierop kan anticiperen, maar het wordt slordig als je je in onbekend gebied bevindt.
Pan 1300, Zümo 590, XT, GPS 66st, Edge 1030 plus