GPS volgt niet ingelezen route
Moderator: GPStracks
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: GPS volgt niet ingelezen route
Ze zullen hier viapunten bedoelen, geen waypoints. Viapunten geef je nooit een naam (al krijgen ze die wel automatisch van MapSource)
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: GPS volgt niet ingelezen route
Ja ik heb geen idee, een adresloos punt ken ik helemaal niet++ Lex ++ schreef:Nee, dat kan niet. Een waypoint heeft altijd een naam. Als jij hem niet geeft doet MapSource het wel.
Misschien wordt een adresloos punt bedoeld, maar dat is dan wel raar omschreven.
En inderdaad er wordt een automatische naam aan toegekend, maar misschien weggehaald
Re: GPS volgt niet ingelezen route
Vandaag even met een wat beter geïnformeerde collega aan het stoeien (met mapsource)gegaan, en laten zien hoe ik mijn route maak.
Na wat tips, kwam hij er achter, waarom mijn route ineens om gaat lopen.
Ik gebruik de wandelkaart (1,12) en maak een route langs een wandelpad. Dan wil ik naar de andere kant, en ' steek' over (ga een weg over), en dat gaat dus niet. Hij maakt dan de juiste route, eerst een wandelpad zoeken en daarna de weg aan de goede kant terug.
Dat gaf al heel wat verbetering .
Langzamerhand gaan we voorruit, maar een cursus ga ik zeker nog volgen.
Na wat tips, kwam hij er achter, waarom mijn route ineens om gaat lopen.
Ik gebruik de wandelkaart (1,12) en maak een route langs een wandelpad. Dan wil ik naar de andere kant, en ' steek' over (ga een weg over), en dat gaat dus niet. Hij maakt dan de juiste route, eerst een wandelpad zoeken en daarna de weg aan de goede kant terug.
Dat gaf al heel wat verbetering .
Langzamerhand gaan we voorruit, maar een cursus ga ik zeker nog volgen.
- jkelder
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 3017
- Lid geworden op: 15 mar 2004 21:35
- Locatie: Den Ham (N52 27.842 E6 29.802)
- Contacteer:
Re: GPS volgt niet ingelezen route
Of je gaat zelf een cursus geven, hoe het niet moet!Ritsi schreef:Langzamerhand gaan we voorruit, maar een cursus ga ik zeker nog volgen.
Groet'n van .. Jan oet brinkdorp 'n Ham.
GPSV, Quest, Forerunner 310XT/410, Edge 705HR/CAD, Edge 800 Bundel, Nüvi 860, Oregon 550t, Edge 1000, Drive Smart 65, Venu, Edge 1030 Plus
Voor Fietsroutenetwerk, Wandelnetwerk en Paardrijnetwerk : Zie http://planner.gps.nl
GPSV, Quest, Forerunner 310XT/410, Edge 705HR/CAD, Edge 800 Bundel, Nüvi 860, Oregon 550t, Edge 1000, Drive Smart 65, Venu, Edge 1030 Plus
Voor Fietsroutenetwerk, Wandelnetwerk en Paardrijnetwerk : Zie http://planner.gps.nl
Re: GPS volgt niet ingelezen route
Ik had precies ook dit probleem (ik upgrade van een Gecko) en ik gebruik nu tracks, daarmee is mijn probleem opgelost.Annelies1955 schreef:Hallo,
De simpelste oplossing: maak geen routes maar tracks.
Voor bij het wandelen zijn die net zo gemakkelijk te volgen als routes en je komt niet voor vervelende verrassingen te staan.
groetjes,
Annelies
Apple iMac Basecamp Oregon 550T onroute wandel- + fietskaart Nuvi 2595LMT