verzenden route van mapsource naar Oregon
Moderator: GPStracks
verzenden route van mapsource naar Oregon
Ik ga wandelen in Frankrijk en heb een route uitgezet in Mapsource op de topofrance. Bij het verzenden naar de Oregon zie ik dat de via's niet met elkaar verbonden zijn over de weg maar in een rechte lijn tussen de via's. Ik heb de kaart geheel volgens de instructies verzonden maar mogelijk heb ik settings bij het maken van de route in mapsource niet goed staan. Is er iemand in het forum die me op weg kan helpen??
Kan die kaart routeren?
Gps op routeren over de weg zetten, mogelijk staat deze op direct oid.
Gps op routeren over de weg zetten, mogelijk staat deze op direct oid.
Als je Gps niet doet wat jij wil, verander dan niet meerdere dingen tegelijk.
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
Niet je Gps formatteren!!! Zorg dat je altijd een backup van je Gps hebt
GPS75 (1993), 12XL, Nuvi 3760, Oregon 600, Sam. Galaxy S4 S5, Samsung Tab P7500 3G
- Thingvellir
- WayPoint relatie
- Berichten: 974
- Lid geworden op: 5 jul 2006 14:33
- Locatie: Aarle Rixtel