Hallo,
kan iemand me vertellen wat het verschil is tussen de volgende coordinaten: deze kom ik tegen op gpstracks.nl Latitude: 52.447949
Longitude: 5.835129
en als ik een route op geoacaching.nl bekijk ziet het coordinaat er anders uit nl: N 52° 34.244 E 005° 48.610
het 2e coordinaat kan ik invoeren in mijn quest, maar hoe doe ik dat bij het 1e coordintaat??
alvast bedankt
willem
coordinaten
Moderator: GPStracks
- Wallie
- WayPoint relatie
- Berichten: 342
- Lid geworden op: 4 mei 2004 13:18
- Locatie: Capelle a/d IJssel
Ik neem aan dat deze coordinaten niet dezelfde positie aangeven.
Deze coordinaten zijn in een verschillende notatie weergeven.
Als je in MapSource kijkt, kan je in de preference in het tabblad position, het grid en de datum aanpassen.
Voor grid kan je lat/lon hddd.ddddd° kiezen, of lat/loin hddd°mm.mmm'
Die eerste coordinaat is in de eerste notatie, die tweede in de tweede.
(ff aannemend dat je coordinaten bij het ketelmeer en in elburg liggen)
Maar vertel eens, waar vind jij een route op geocaching.nl???
Wallie
Deze coordinaten zijn in een verschillende notatie weergeven.
Als je in MapSource kijkt, kan je in de preference in het tabblad position, het grid en de datum aanpassen.
Voor grid kan je lat/lon hddd.ddddd° kiezen, of lat/loin hddd°mm.mmm'
Die eerste coordinaat is in de eerste notatie, die tweede in de tweede.
(ff aannemend dat je coordinaten bij het ketelmeer en in elburg liggen)
Maar vertel eens, waar vind jij een route op geocaching.nl???
Wallie
SP 2610 tegenwoordig op de R1200GS; GPSmap 60CS in de tanktas en bij de wandel...
En beide mogen ook mee in de auto
En beide mogen ook mee in de auto
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 9 okt 2005 20:09
coordinaten
okee, dat is me duidelijk dan.
en uhhhh natuurlijk vind ik op geocaching.nl geen route's maar wp's.
Ben een newbie duzzz
in ieder geval bedankt voor de snelle reactie
willem
en uhhhh natuurlijk vind ik op geocaching.nl geen route's maar wp's.
Ben een newbie duzzz
in ieder geval bedankt voor de snelle reactie
willem