Beste lezer,
Ooit, toen ik nog Windowsgebruiker was en kaarten mbv Mapsource overzette, moest ik er alert op zijn om het vinkje bij Gegevens voor routeberekening opnemen aan te zetten.
Daarover lees ik niets terug nu werk met Mac en BaseCamp/Mapinstall.
Vraag: moet je dat nog ergens aangeven of hoeft dat niet?
Ik loop tegen wat problemen aan bij routeren (daarvoor een ander draadje gelegd) en kwam bij het zoeken naar probleem/oplossing langs dit aandachtspunt. Vandaar....
Groet
Tinro
Mapsinstall: gegevens routeberekening
Re: Mapsinstall: gegevens routeberekening
Vinkje staat tegenwoordig meest al aan, is dan licht grijs en kun je niet wijzigen. Garmin gaat er van uit dat je bij een routerende kaart ook de gegevens voor routebereking op je gps wilt overbrengen.
sf-ftd
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Re: Mapsinstall: gegevens routeberekening
Dank, ben nog wel benieuwd waar dat vinkje dan staat. Ga nog wel ff kijken....
Re: Mapsinstall: gegevens routeberekening
Als je MS gebruikt dan staat dit links onderaan bij de opsomming van de kaartdelen.
Zag dat alleen bij de CityNavigator er geen vinkje aangekruist kan worden, bij de Onroute-kaarten en de OSM-kaarten wel.
Zag dat alleen bij de CityNavigator er geen vinkje aangekruist kan worden, bij de Onroute-kaarten en de OSM-kaarten wel.
sf-ftd
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
- Scheurneus
- Berichten: 9194
- Lid geworden op: 2 jun 2006 16:58
- Locatie: Leusden, bij u thuis (Privé les) of op afstand (GPS Helpdesk)
- Contacteer:
Re: Mapsinstall: gegevens routeberekening
Nee, dat hoeft neit, gaat automatische, dus als de kaart routerend is, staat het (niet aanwezige) vinkje aan. Routeringsinfo word dus altijd overgezonden.TinRo schreef:Daarover lees ik niets terug nu werk met Mac en BaseCamp/Mapinstall.
Vraag: moet je dat nog ergens aangeven of hoeft dat niet?
Zou je het specifiek niet willen, dan dien je MapSource te gebruiken.
Marco
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.