We komen er met de zoekfunctie niet uit.
We hebben een route gemaakt in Basecamp voor Mac en deze heeft rond de 50 waypoints.
Daarna de route via toesteloverdracht verstuurd naar de Zumo
Bij het opstarten van de Zumo 590 krijgen we netjes de melding dat er nieuwe routes gevonden zijn met de vraag om deze te importeren naar reisplanner.
Bij het importeren krijgen we dan de melding dat de route meer dan 29 via-punten bevat en dat de route wordt opgesplitst in 2 trips.
Hoe kunnen we dat aanpassen zodat de route niet wordt opgedeeld bij teveel via-punten?
Route wordt in 2 delen opgesplitst bij importeren
- Road King
- WayPoint relatie
- Berichten: 56
- Lid geworden op: 6 mar 2006 20:06
- Locatie: Zoetermeer
- Contacteer:
Route wordt in 2 delen opgesplitst bij importeren
Harley Davidson Road King & Fat Boy
SP I, SPII, SP 2610, Zumo 550 en 660 (allemaal verkocht)
Midland BT, Midland BT2, Midland Bt Next (allemaal verkocht)
Nu 2 x Zumo 590LM en Sena 20s dual headsets.
Basecamp voor Mac
SP I, SPII, SP 2610, Zumo 550 en 660 (allemaal verkocht)
Midland BT, Midland BT2, Midland Bt Next (allemaal verkocht)
Nu 2 x Zumo 590LM en Sena 20s dual headsets.
Basecamp voor Mac
Re: Route wordt in 2 delen opgesplitst bij importeren
Nochtans is dit al ruim aan bod gekomen.
Je hebt een route gemaakt met 50 harde viapunten. Er kunnen er inderdaad maar 29 in een route. Verander de viapunten naar 'zacht'. en dit probleem is uit de weg.
Maar lees best wat meer info over het verschil tussen harde en zachte viapunten, want dat heeft ook veel invloed op de manier van het rijden van de route.
Je hebt een route gemaakt met 50 harde viapunten. Er kunnen er inderdaad maar 29 in een route. Verander de viapunten naar 'zacht'. en dit probleem is uit de weg.
Maar lees best wat meer info over het verschil tussen harde en zachte viapunten, want dat heeft ook veel invloed op de manier van het rijden van de route.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
Re: Route wordt in 2 delen opgesplitst bij importeren
Er bestaan geen zachte viapunten, dat zijn shapingpoints of in behoorlijk Nederlands vormingspunten. Een viapunt is een viapunt, maar kan je wel wijzigen naar een shapingpoint en omgekeerd.
Zumo XT, iPhone 13 Pro Max, Shubert SRC M1+ SCM1 , BaseCamp 4.8.12, CN Europe NTU 2023.20, Onroute motor 5.15 Europa, tomtom Vio.
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Route wordt in 2 delen opgesplitst bij importeren
'zachte' viapunten is de term die MrGPS aan 'shaping points'/'vormingspunten' heeft gegeven. Misschien niet de Garmin naamgeving, maar is wel heel duidelijk!
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
- Road King
- WayPoint relatie
- Berichten: 56
- Lid geworden op: 6 mar 2006 20:06
- Locatie: Zoetermeer
- Contacteer:
Re: Route wordt in 2 delen opgesplitst bij importeren
Na een hoop gelezen te hebben vandaag ben ik er uit.
Ik ga de DVD's bestellen van Hans
Na jaren stoeien vanaf de eerste streetpilots wordt het nu toch wel eens tijd om te investeren (voornamelijk tijd) in basecamp en alle mogelijkheden om optimaal gebruik te kunnen maken van het toestel/basecamp en alle mogelijkheden.
Ik ga de DVD's bestellen van Hans
Na jaren stoeien vanaf de eerste streetpilots wordt het nu toch wel eens tijd om te investeren (voornamelijk tijd) in basecamp en alle mogelijkheden om optimaal gebruik te kunnen maken van het toestel/basecamp en alle mogelijkheden.
Harley Davidson Road King & Fat Boy
SP I, SPII, SP 2610, Zumo 550 en 660 (allemaal verkocht)
Midland BT, Midland BT2, Midland Bt Next (allemaal verkocht)
Nu 2 x Zumo 590LM en Sena 20s dual headsets.
Basecamp voor Mac
SP I, SPII, SP 2610, Zumo 550 en 660 (allemaal verkocht)
Midland BT, Midland BT2, Midland Bt Next (allemaal verkocht)
Nu 2 x Zumo 590LM en Sena 20s dual headsets.
Basecamp voor Mac
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Route wordt in 2 delen opgesplitst bij importeren
Precies wat ik ook vertel aan het begin van de video op http://www.mrgps.nl/kennis/belangrijk-h ... viapunten/Frank schreef:'zachte' viapunten is de term die MrGPS aan 'shaping points'/'vormingspunten' heeft gegeven. Misschien niet de Garmin naamgeving, maar is wel heel duidelijk!
Die bespreekt 1op1 het besproken probleem.
Er is ook een korte versie: https://youtu.be/Bvd_Vj-yM-0
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp