Ik heb de onroute motorkaart van Europa aangeschaft.
Gekocht NIET op sd kaart maar als bestand gedownload,uitgepakt.
Het zijn 4 bestanden geworden waaronder Belgie/duitsland,......
en Frankrijk Italie,.....
Ik heb de kaarten geïnstalleerd op mijn iMac en gps.
In basecamp zijn het 2 verschillende kaarten.Maar deze zijn NIET zichtbaar als ik in basecamp naar mijn gps ga.Ik heb vernomen dat dit normaal is?
Op mijn gps toestel is dit 1kaart.
Mijn probleem is nu dat ik in Basecamp niet in 1 keer een route kan maken van vb Antwerpen naar Parijs want dit gaat over 2 kaarten.
Is dit op te lossen?
mvg
Kaarten gebruiken
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Kaarten gebruiken
ik vermoed dat het het simpelste is om er twee routes van te maken met einde-1/begin-2 op de landsgrens en dan bij de grens even route 2 opstarten.
je geeft niet aan welke gps je hebt, een aantal Zumo's kunnen goed overweg met een track als invoer waar ze dan zelf een correcte route van maken.
Je maakt dan de twee routes op de twee kaarten , maakt dan van de routes tracks en plakt de twee tracks aan elkaar en dan de samengestelde track naar de gps sturen (en importeren terwijl de juiste kaart actief is)
je geeft niet aan welke gps je hebt, een aantal Zumo's kunnen goed overweg met een track als invoer waar ze dan zelf een correcte route van maken.
Je maakt dan de twee routes op de twee kaarten , maakt dan van de routes tracks en plakt de twee tracks aan elkaar en dan de samengestelde track naar de gps sturen (en importeren terwijl de juiste kaart actief is)
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2534
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Kaarten gebruiken
Tip: zet het type van je GPS in je onderschrift, dan hoef je er niet meer aan te denken om het te vermelden.
De GPSMap 64 kan geen tracks in routes omzetten. Bovendien heeft dit toestel de beperking van maximaal 50 viapunten in een route. Ook iets om rekening mee te houden bij het uitzetten van de route.
Je kunt natuurlijk wel een track narijden. je krijgt alleen geen aanwijzingen (wat bij de 64 trouwens alleen maar piepjes zijn, gesproken aanwijzingen kent dit toestel niet, toch?).
De GPSMap 64 kan geen tracks in routes omzetten. Bovendien heeft dit toestel de beperking van maximaal 50 viapunten in een route. Ook iets om rekening mee te houden bij het uitzetten van de route.
Je kunt natuurlijk wel een track narijden. je krijgt alleen geen aanwijzingen (wat bij de 64 trouwens alleen maar piepjes zijn, gesproken aanwijzingen kent dit toestel niet, toch?).
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ