Oppakken van afgeweken route
Oppakken van afgeweken route
Wanneer ik een route rij, welke ik heb gedownload van GPS-tracks, dan houd de dame op met praten wanneer ik iets ben afgeweken van de route. De route kan ik alleen dan nog volgen via het scherm, maar krijg geen begeleiding meer. En als ik ook afgeweken ben van de route kan ik niet automatisch terug naar de route vanaf het punt waar ik sta. Ik krijg geen vraag of ik naar het laatste punt wil. Ik ben in het bezit van een Garmin 350. Wie heeft een oplossing.
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Oppakken van afgeweken route
Dit is al erg vaak besproken op dit forum.Je hebt waarschijnlijk automatisch herberekenen uit staan (is aanbevolen voor het rijden van routes), vandaar dat je geen meldingen meer krijgt.
De beste methode naar mijn mening is "op zicht" terugrijden naar de route en die daar weer oppikken. Zodra je weer op de route zit, krijg je weer de meldingen zoals je gewend bent.
Een andere optie is om de route opnieuw te starten als je zover van de route af bent geweken dat er geen herstel meer mogelijk is. Dan krijg je wel de vraag naar welk punt je wil navigeren. Echter, dan zal de Zumo wel een andere route gaan berekenen en is de kans groot dat er van de oorspronkelijke route weinig meer overblijft.
De beste methode naar mijn mening is "op zicht" terugrijden naar de route en die daar weer oppikken. Zodra je weer op de route zit, krijg je weer de meldingen zoals je gewend bent.
Een andere optie is om de route opnieuw te starten als je zover van de route af bent geweken dat er geen herstel meer mogelijk is. Dan krijg je wel de vraag naar welk punt je wil navigeren. Echter, dan zal de Zumo wel een andere route gaan berekenen en is de kans groot dat er van de oorspronkelijke route weinig meer overblijft.
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
- STXrider
- WayPoint relatie
- Berichten: 1043
- Lid geworden op: 14 feb 2007 20:38
- Locatie: Landsingerland
Re: Oppakken van afgeweken route
Het is toch logisch dat als je niet meer op de route bent je zelfde beslissingen moet nemen om weer op de route te komen.Driehaus schreef:Wanneer ik een route rij, welke ik heb gedownload van GPS-tracks, dan houd de dame op met praten wanneer ik iets ben afgeweken van de route. De route kan ik alleen dan nog volgen via het scherm, maar krijg geen begeleiding meer. En als ik ook afgeweken ben van de route kan ik niet automatisch terug naar de route vanaf het punt waar ik sta. Ik krijg geen vraag of ik naar het laatste punt wil. Ik ben in het bezit van een Garmin 350. Wie heeft een oplossing.
- Gewoon doorrijden en eventueel uitzoomen om weer terug te rijden op de route
- Toets op omrijden, en dan berekent hij de route naar het eerstvolgende waypoint (althans bij de 550)
Hoe dat gaat bij andere apparaten weet ik niet?
Gehad: SPIII ~Zumo 550 ~ Honda Zumo 550
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200