Javawa
Javawa
Ik gebruik het javawa tool om een csv bestand te converteren naar gpx.
Ik open het tool Klik op bestand , komt een nieuw venster met Importeer texbestand.
Vervolgens ga ik naar het tool ,Uitvoeren naar: Garmin bestand gpx/gdb
Als ik nu op tracks klik gebeurd er niets. Wie kan me uitleggen hoe ik verder moet gaan?
Ik open het tool Klik op bestand , komt een nieuw venster met Importeer texbestand.
Vervolgens ga ik naar het tool ,Uitvoeren naar: Garmin bestand gpx/gdb
Als ik nu op tracks klik gebeurd er niets. Wie kan me uitleggen hoe ik verder moet gaan?
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Javawa
ten eerste : JaVaWa heeft tientallen hele mooie tools gemaakt en beschikbaar gesteld, aub altijd de naam van de tool vermelden als je iets vraagt.
Ik neem aan dat je het over de RTW tool hebt
ten tweede: heb je de beschrijving gelezen op de site
ten derde: heb je in het programma op Help gedrukt en daar eens goed gelezen, onder werkwijze staat stap voor stap hoe het moet, bij werking etc staat wat het programma waarmee kan etc. En er staat nog veel meer.
ten vierde: bij dit forumonderdeel staat:
Subforum voor de gebruikers van http://www.gpstracks.nl, voor het bespreken van tracks op gpstracks.nl. Vragen over toestellen en software graag in de normale onderdelen van dit forum deze vraag was beter op zijn plaats in helpdesk - software maar ik neem aan dat als je de help goed leest je al geholpen bent (en zo niet dan alsnog je vraag wat duidelijker stellen)
Ik neem aan dat je het over de RTW tool hebt
ten tweede: heb je de beschrijving gelezen op de site
ten derde: heb je in het programma op Help gedrukt en daar eens goed gelezen, onder werkwijze staat stap voor stap hoe het moet, bij werking etc staat wat het programma waarmee kan etc. En er staat nog veel meer.
ten vierde: bij dit forumonderdeel staat:
Subforum voor de gebruikers van http://www.gpstracks.nl, voor het bespreken van tracks op gpstracks.nl. Vragen over toestellen en software graag in de normale onderdelen van dit forum deze vraag was beter op zijn plaats in helpdesk - software maar ik neem aan dat als je de help goed leest je al geholpen bent (en zo niet dan alsnog je vraag wat duidelijker stellen)
"Always Look on the Bright Side of Life"
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Javawa
CSV-bestanden zijn altijd lastig, omdat er geen standaard voor is. Het is dus zaak om zelf de juiste instellingen te kiezen in het venster voor het importeren.
Verder: RTWtool ondersteunt alleen CSV-bestanden met waypoints; gemengde bestanden zoals je die met BaseCamp kan maken werken niet. Aangezien je dus alleen waypoints hebt, valt er niets te klikken op tracks... Wel heb je met één van de conversie-opties bij waypoints de mogelijkheid om deze aaneen te rijgen tot een track (moeten ze wel in de juiste volgorde staan uiteraard).
Verder: RTWtool ondersteunt alleen CSV-bestanden met waypoints; gemengde bestanden zoals je die met BaseCamp kan maken werken niet. Aangezien je dus alleen waypoints hebt, valt er niets te klikken op tracks... Wel heb je met één van de conversie-opties bij waypoints de mogelijkheid om deze aaneen te rijgen tot een track (moeten ze wel in de juiste volgorde staan uiteraard).
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Javawa
Je moet wel op de button "Convert" drukken om de conversie te laten starten....Harie schreef:Als ik nu op tracks klik gebeurd er niets. Wie kan me uitleggen hoe ik verder moet gaan?
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Re: Javawa
Dit is dan wat er geconverteerd moet worden. Maar de knop converteren kan ik niet gebruiken
Distance MNT,y,x
39.3,504.88,73710.9719144,133967.604404
89.1,504.92,73760.2219163,133974.854406
148.8,504.05,73819.8469219,133977.854408
203.3,504.36,73873.4719274,133987.604411
298.8,500.26,73964.7219246,134015.979376
414.0,496.27,74072.9719217,134055.35434
485.2,493.73,74135.9718681,134088.35436
563.0,491.74,74200.9718786,134131.104389
Lengtegraad MNT, y,x Staan dezelfde cijfers maar dan in het rood
Distance MNT,y,x
39.3,504.88,73710.9719144,133967.604404
89.1,504.92,73760.2219163,133974.854406
148.8,504.05,73819.8469219,133977.854408
203.3,504.36,73873.4719274,133987.604411
298.8,500.26,73964.7219246,134015.979376
414.0,496.27,74072.9719217,134055.35434
485.2,493.73,74135.9718681,134088.35436
563.0,491.74,74200.9718786,134131.104389
Lengtegraad MNT, y,x Staan dezelfde cijfers maar dan in het rood
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Javawa
Wat is de bron van deze data? En welk coördinatenstelsel is gebruikt? In ieder geval geen WGS84, RD of UTM...
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Re: Javawa
Het is opmerkelijk dat je kennelijk met enige regelmaat aanloopt tegen wat meer 'exotische' routeformats; terwijl het gros van de gps-routes in gpx is. Enkele maanden geleden had je immers een soortgelijk probleem, maar dan kmz.
Mogelijk dat je nog geen goede 'bron' hebt gevonden voor je routes. Kijk wellicht een op http://www.mrgps.nl/fietsen-en-wandelen ... ownloaden/ - bij al die sites kun je je routes meteen in gpx downloaden.
Mogelijk dat je nog geen goede 'bron' hebt gevonden voor je routes. Kijk wellicht een op http://www.mrgps.nl/fietsen-en-wandelen ... ownloaden/ - bij al die sites kun je je routes meteen in gpx downloaden.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Re: Javawa
[quote="JaVaWa"]Wat is de bron van deze data? En welk coördinatenstelsel is gebruikt? In ieder geval geen WGS84, RD of UTM...[/quote]
Misschien kun je eens kijken op deze pagina om erachter te komen welk coördinatenstelsel is gebruikt en heb je misschien een oplossing hoe ik het kan openen.
Google:Wandelroute Weiswampach en dan voor 1 kiezen
Misschien kun je eens kijken op deze pagina om erachter te komen welk coördinatenstelsel is gebruikt en heb je misschien een oplossing hoe ik het kan openen.
Google:Wandelroute Weiswampach en dan voor 1 kiezen
- GPS Expert
- Berichten: 3299
- Lid geworden op: 24 jan 2013 22:41
- Locatie: Amsterdam, Apeldoorn, Havelte, Hilversum, Hoensbroek, Leusden, Privé les of GPS Helpdesk
- Contacteer:
Re: Javawa
Ik zie ook zo geen logica, maar 1ste getal is duidelijk afstand in kilometer of miles. Dit is dus de inhoud van waarschijnlijk een track. weet nket wat mnt is, maar det zou voor tijd kunnen staan. Dan zouden de 2 laatste getallen het coördinaat kunnen zijn.
Marco
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
- GPS Expert
- Berichten: 3299
- Lid geworden op: 24 jan 2013 22:41
- Locatie: Amsterdam, Apeldoorn, Havelte, Hilversum, Hoensbroek, Leusden, Privé les of GPS Helpdesk
- Contacteer:
Re: Javawa
Ah, je hebt het hoogte profiel gedownload, dat is geen route
Probeer de 2de link in goole eens.
Op de originele site staat dat ze gps verhuur doen en begeleide tochten, zeer waarschijnlijk is dat ook voor hun de rede om de tocht zelf niet op internet te zetten.
Probeer de 2de link in goole eens.
Op de originele site staat dat ze gps verhuur doen en begeleide tochten, zeer waarschijnlijk is dat ook voor hun de rede om de tocht zelf niet op internet te zetten.
Marco
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Javawa
Het CSV-bestand bevat een reeks coördinaten met hoogtes. In principe is er een bruikbare track van te maken, maar niet met RTWtool. Er is hier namelijk gebruik gemaakt van het LUREF-grid; net zoiets als ons Rijksdriehoeksstelsel, maar dan anders. RTWtool heeft geen ondersteuning voor dit grid.GPS Expert schreef:Ah, je hebt het hoogte profiel gedownload, dat is geen route
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Javawa
IK heb inmiddels een e-mail gestuurd naar het adres wat erbij staat en heb de tracks zo gekregen.
Bedankt voor jullie hulp.
Bedankt voor jullie hulp.