Route via BaseCamp wel zichtbaar op Zumo 590 maar als ik de Zumo590 loskoppel zie ik bij "Waarheen/opgeslagen" de route niet staan.
Woensdag een week terug op cursus geweest van BaseCamp (BC) en daarna mijn eerste route kunnen maken. Afgelopen vrijdag middag kort en vandaag 3 telefoontjes naar de helpdesk van Waypoint gepleegd van bijna 90 min totaal maar ik kwam er niet door de hele tijd waren alle medewerkers in gesprek.
Na het maken van de route op de pc in BC heb ik de route gesleept naar het interne geheugen en naar de geheugenkaart en op de geheugenkaart hernoemd naar Route01-Geheugenkaart.
Ik zie op de losgekoppelde Zuma590 bij "Waarheen/Opgeslagen", alleen "Thuis", "Garmin Europe, USA en Asia" en niet de 2 routes die ik bij BC er wel bij zie staan.
En Hilversum was vandaag niet open .....
Morgen weer een nieuwe dag maar wie weet via dit medium?
Route via BaseCamp wel zichtbaar op Zumo 590
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Route via BaseCamp wel zichtbaar op Zumo 590
Je moet ook niet "Waarheen/Opgeslagen" gebruiken, daar staan alleen de Waypoints en niet de routes.
Je moet op het hoofdscherm naar Apps en dan de Routeplanner opstarten. Daar kan je de routes wel vinden. Volgens mij staat dit ook in de handleiding beschreven.....
Je moet op het hoofdscherm naar Apps en dan de Routeplanner opstarten. Daar kan je de routes wel vinden. Volgens mij staat dit ook in de handleiding beschreven.....
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Re: Route via BaseCamp wel zichtbaar op Zumo 590
Dank jewel Frank, ik zie de route opgeslagen in het interne geheugen maar nog niet de route opgeslagen op de geheugenkaart van de "Onroute Motor kaart".
De handleiding waar je naar vewijst is "zumo_590_OM_NL.pdf"? Dan zal ik daar verder gaan spitten
Groeten, Adrie
De handleiding waar je naar vewijst is "zumo_590_OM_NL.pdf"? Dan zal ik daar verder gaan spitten
Groeten, Adrie
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Route via BaseCamp wel zichtbaar op Zumo 590
Die moet je handmatig importeren. Druk in het reisplannerscherm op de drie streepjes linksboven en kies "Importeer"A3_ schreef:maar nog niet de route opgeslagen op de geheugenkaart van de "Onroute Motor kaart".
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Route via BaseCamp wel zichtbaar op Zumo 590
Importeren doet de 590 toch automatisch ? Ik moet eigenlijk nooit handmatig importeren, voor zover ik me kan herinneren....
Of moeten alleen de routes die op de geheugenkaart staan handmatig geïmporteerd worden?
Of moeten alleen de routes die op de geheugenkaart staan handmatig geïmporteerd worden?
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18269
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Route via BaseCamp wel zichtbaar op Zumo 590
Dat laatste.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Route via BaseCamp wel zichtbaar op Zumo 590
Frank en JaVaWa, heel hartelijk dank. De route staat nu daar waar ik hem hebben wil, nu zo snel mogelijk hem gaan rijden.
Met vriendelijke groet, Adrie
Met vriendelijke groet, Adrie