Het volgende probleem doet zich voor .
Ik heb 4 routes voor een weekend weg in basecamp gemaakt.
De routes heb ik overgezet op de zumo , bij een ervan gaat het fout als ik deze importeer valt de zumo uit.
Ook als ik een spoor maak en deze converteer naar route valt ie helemaal uit na 9%.
Ik heb de bewuste route al helemaal nagelopen en kan er eigenlijk niets fout in ontdekken.
ik heb de route bijgevoegd , misschien dat iemand er even naar kan kijken .
Gr, Jos
Zumo 590 valt uit bij importeren route
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Zumo 590 valt uit bij importeren route
Ik zie er zo in 1e blik ook niets vreemds aan. Nu heb je wel alleen maar een track opgestuurd. Het valt me wel op dat Basecamp er vrij lang over doet om daar een route van te maken. Misschien dat er toch ergens een "verboden" weg in zit, maar dat is in de track natuurlijk niet meer zichtbaar.
Ik zou eens beginnen met de apostrofe in de naam van de route weg te halen. Misschien dat de Zumo hierover struikelt (sowieso zou ik een kortere naam kiezen, dit zie je niet allemaal in de Zumo terug.B.v. Thuis naar Exloo).
Ik zou eens beginnen met de apostrofe in de naam van de route weg te halen. Misschien dat de Zumo hierover struikelt (sowieso zou ik een kortere naam kiezen, dit zie je niet allemaal in de Zumo terug.B.v. Thuis naar Exloo).
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Zumo 590 valt uit bij importeren route
je hebt niet de route maar het spoor bijgevoegd.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Zumo 590 valt uit bij importeren route
Dat klopt,die track komt uit de zumo , ik kan die route niet vinden op de pc
Ik heb de naam verkort van huis naar exloo , maar de zumo slaat gelijk weer uit bij importeren .
Zal vanavond wel eens kijken of ik de route hier in krijg
Gr Jos
Ik heb de naam verkort van huis naar exloo , maar de zumo slaat gelijk weer uit bij importeren .
Zal vanavond wel eens kijken of ik de route hier in krijg
Gr Jos
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Zumo 590 valt uit bij importeren route
track converteren naar route kan bij deze track wat "problemen" opleveren wegens de parallel wegen in het begin van je route die dan weer op een rotonde uitkomen of een U-turn maken om dan langs de andere kant weer een parallelweg te nemen enz... Je GPS projecteert je track op je kaart en tracht daar een logische route van te maken. Bij jou zit hij dus constant te "twijfelen' tussen autoweg of parallelweg. Waarschijnlijk raakt hij er niet uit en valt hierdoor uit.
En wat gebeurt er als je de route in BC delete en ze helemaal opnieuw tekent en naar de zumo stuurt?
Staan in de BC opties alle vinkjes uit bij toestel overdracht?
En wat gebeurt er als je de route in BC delete en ze helemaal opnieuw tekent en naar de zumo stuurt?
Staan in de BC opties alle vinkjes uit bij toestel overdracht?
Laatst gewijzigd door guzzi vero op 29 mei 2018 10:06, 1 keer totaal gewijzigd.
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Zumo 590 valt uit bij importeren route
Ik weet niet hoe je aan de track of route bent gekomen, als hij gevonden is op het internet zou ik hem eerst even zelf bewerken.
De track door basecamp laten omrekenen tot route, deze controleren of hij gelijk loopt met de track en weer omzetten naar een track. Deze track naar het toestel sturen. Ik heb dat net gedaan en er zaten een paar kleine afwijkingen in.
ik heb de, door jou geplaatste, track door een Z340 laten omrekenen naar een route. Da's goed gegaan.
De track door basecamp laten omrekenen tot route, deze controleren of hij gelijk loopt met de track en weer omzetten naar een track. Deze track naar het toestel sturen. Ik heb dat net gedaan en er zaten een paar kleine afwijkingen in.
ik heb de, door jou geplaatste, track door een Z340 laten omrekenen naar een route. Da's goed gegaan.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: Zumo 590 valt uit bij importeren route
Ik heb de route zelf gemaakt , aangepast en nog steeds uitvallen.
Dus een compleet nieuwe route en het eerste stuk over de grote weg tot Muiderberg.
Daarna alles weer binnendoor , spoor maken en converteren naar route en nu zonder problemen .
Denk dat Guzzi Vero gelijk had wat betreft de parallel wegen.
Dit was de eerste keer dat ik dit meemaakte , heb al zoveel route's gemaakt .
Je bent nooit te oud om te leren
Bedankt voor de hulp .
Gr, Jos
Dus een compleet nieuwe route en het eerste stuk over de grote weg tot Muiderberg.
Daarna alles weer binnendoor , spoor maken en converteren naar route en nu zonder problemen .
Denk dat Guzzi Vero gelijk had wat betreft de parallel wegen.
Dit was de eerste keer dat ik dit meemaakte , heb al zoveel route's gemaakt .
Je bent nooit te oud om te leren
Bedankt voor de hulp .
Gr, Jos