Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
Wie kan me helpen met het volgende probleempje waar ik met Basecamp tegenaan loop.
Voor mijn Garmin Edge 520 wil ik een route maken met Basecamp.
Dit lukt totdat ik een volgend punt in mijn rijrichting naar het eindpunt aangeef en plots Basecamp zelf een route kiest die tegengesteld mijn kant opkomt ?
Voor mijn Garmin Edge 520 wil ik een route maken met Basecamp.
Dit lukt totdat ik een volgend punt in mijn rijrichting naar het eindpunt aangeef en plots Basecamp zelf een route kiest die tegengesteld mijn kant opkomt ?
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
je bent verdwaald, en dat met een gps
dit forumdeel heeft als ondertitel:
"Om routes, tracks, Custom Maps en dergelijke te delen - NIET voor vragen, daarvoor is de HELPDESK hierboven "
Onder de Helpdesk vind je de afdeling software en daaronder Basecamp daar vind je alle vragen en antwoorden betreffende Basecamp
Er is ook een afdeling Toestellen en daaronder is een deel voor de Edge
En er is een onderdeel Instructiefilmpjes en daar staan een paar duidelijke filmpjes over het gebruik van Basecamp
Meer info over o.a. Basecamp vind je ook hier https://www.mrgps.nl/kennisbank/outdoornavigatie/
Je vraag is me niet helemaal duidelijk maar het zou evt te maken kunnen hebben met een punt op de verkeerde weghelft dan krijg je ook omkerende routes.
Verder is het bij dit soort vragen erg belangrijk dat je verteld welke kaart je gebruikt bij het route maken.
dit forumdeel heeft als ondertitel:
"Om routes, tracks, Custom Maps en dergelijke te delen - NIET voor vragen, daarvoor is de HELPDESK hierboven "
Onder de Helpdesk vind je de afdeling software en daaronder Basecamp daar vind je alle vragen en antwoorden betreffende Basecamp
Er is ook een afdeling Toestellen en daaronder is een deel voor de Edge
En er is een onderdeel Instructiefilmpjes en daar staan een paar duidelijke filmpjes over het gebruik van Basecamp
Meer info over o.a. Basecamp vind je ook hier https://www.mrgps.nl/kennisbank/outdoornavigatie/
Je vraag is me niet helemaal duidelijk maar het zou evt te maken kunnen hebben met een punt op de verkeerde weghelft dan krijg je ook omkerende routes.
Verder is het bij dit soort vragen erg belangrijk dat je verteld welke kaart je gebruikt bij het route maken.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
Als dat op een rijbaan met gescheiden rijstroken is,en je hebt in de buurt een winkel/bank/benzine station,dan zet basecamp daar een punt neer,ook als dat op de tegenovergestelde rijrichting staat,dan zal je dat punt verder of vroeger moeten zetten
Ook kan het zijn dat er ergens een plaats is waar je niet door kan,en dan zoekt basecamp een andere weg,dit kan door een kaartfout zijn,of hebt eenrichtingsverkeer,enzPol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
Dit is een heel onduidelijke formulering. Probeer eens stap voor stap aan te geven hoe je een route maakt, en hoe je punten toevoegt.Smollie schreef:Dit lukt totdat ik een volgend punt in mijn rijrichting naar het eindpunt aangeef
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 17 jun 2012 19:03
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
Ik heb een dergelijke issue bij het maken van een route in BaseCamp, bij het maken van een route in BC schiet de route ongewild door. of er wordt onbedoeld een lus van de route gemaakt, maar de route lijn komt wel terug op het laatste vertrek-punt
- Bijlagen
-
- probeem_Enschedeweg2.gdb
- Er wordt aan het einde een route-krul gemaakt, herberekenen heeft geen effect om te herstellen
- (29.98 KiB) 33 keer gedownload
-
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 17 jun 2012 19:03
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
Toevoeging, In MapSource nooit dit probleem gehad, werk met Routable OSM kaarten (en EDGE 820 navigator))
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2589
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
de reactie van Hawee hierboven is nog altijd actueel: gebruik de Helpdesk
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18236
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
Verplaatst naar het juiste subforum.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18236
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
Als je viapunten te dicht op elkaar zet (of liever gezegd: als er meerdere viapunten op hetzelfde wegsegment staan), dan kan de route soms raar doen. In deze route zitten veel meer viapunten dan nodig, er kunnen zo al tien stuks eruit zonder dat de route anders loopt. Met name op het laatste stuk zijn het er echt teveel.
De juist kaart gebruiken helpt ook altijd, voor fietsen kun je beter de Openfietsmap nemen dan een generieke OSM-kaart (waarschijnlijk staan er zoveel punten in omdat bij jouw kaart de voorkeur wordt gegeven aan de niet voor fietsers toegankelijke hoofdrijbaan).
De juist kaart gebruiken helpt ook altijd, voor fietsen kun je beter de Openfietsmap nemen dan een generieke OSM-kaart (waarschijnlijk staan er zoveel punten in omdat bij jouw kaart de voorkeur wordt gegeven aan de niet voor fietsers toegankelijke hoofdrijbaan).
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
- guzzi vero
- Berichten: 1706
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
BC kan al eens vreemd doen en geen mens die weet waarom. Net even je route ingeladen. In CN staat die weg er niet eens op. In OFM wel. Even je laatste punt verplaatst en lus is weg. Dan al je onnodige via punten verwijderd en routering is normaal zonder vreemde verschijnselen.
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2533
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
Vraag me ook af waarom je een route op een wegenkaart uitzet met een motorprofiel (althans, dat 'zegt' Basecamp) voor een fiets gps??
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18236
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
In een gdb-bestand wordt niets opgenomen over het gebruikte profiel, dat is gewoon de standaardinstelling in jouw BaseCamp…
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2533
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: Route maken met Basecamp lukt maar deels ?
Aha, dank voor de opheldering!
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ