Hallo heeft iemand voor deze beginneling raad ?
Het probleem is dat ik met automatische routebepaling geen
gebruik van een fietsers-pont in Nijmegen kan maken.
Is het mogelijk om wegen toe te voegen ?
(een zelfgemaakte weg over het water in dit geval)
Eigenlijk het omgekeerde van de functie: routes vermijden.
Zie menu : bewerken->voorkeuren->routebepaling->geavanceerd.
Dus een route of weg toevoegen die dan later door de route
berekening gebruikt wordt als bestaande weg.
"Tijdelijk" kan ik natuurlijk gewoon met de hand de route/track maken.
Maar het zou beter moeten kunnen ?!
groeten frank
wegen toevoegen bij de ON ROUTE wandelkaart
Moderator: GPStracks
-
- Berichten: 1
- Lid geworden op: 15 aug 2005 21:37
- Locatie: Nijmegen
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Dat is niet mogelijk. In MapSource is het wel op te lossen door tijdens het maken van de route automatische routebepaling uit te zetten, het ontbrekende stukje uitzetten en daarna autom. routebepaling weer aan te zetten. Je hebt dan een stukje direecte route gemaakt.
Het probleem is alleen dat de meeste Garmins niet overweg kunnen met gemengde routes (omdat er bij het importeren automatisch herberekend wordt)
Wat je ook kan doen is de route in 2en splitsen, de eerste tot aan het pontje, en de tweede vanaf de overkant. Tijdens of na de overtocht kies je dan de tweede.
Het probleem is alleen dat de meeste Garmins niet overweg kunnen met gemengde routes (omdat er bij het importeren automatisch herberekend wordt)
Wat je ook kan doen is de route in 2en splitsen, de eerste tot aan het pontje, en de tweede vanaf de overkant. Tijdens of na de overtocht kies je dan de tweede.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen