beste moderator,
het is niet mogelijk om een verbinding te maken (fiets),komende van de kommelweg ,via wegrijksweg,oversteek naar ingenieur rocourstraat,onder of boven de autobaan A2 en dit in het plaatsje Withuis,deze verbinding bestaat niet ,maar is wel aangegven in onroute fietskaart,gelieve deze dan ook te schrappen in de onroute kaart.
mvg.
mobilette
fout in onroute fietskaart
Moderator: GPStracks
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: fout in onroute fietskaart
beste Mobilette,
de moderator van dit Forum kan dit forum modereren, niet de fietskaart.
verder is er een speciaal forumonderdeel over de OnRoute fietskaart (maar dat gaat vnl over gebruik) en op de OnRoute site was een mogelijkheid om fouten te melden die voor een deel ook zijn verholpen in de update.
"helaas" heeft garmin het idee van de fietskaart opgepikt en de benelux fietskaart uitgebracht met als gevolg dat het voor OnRoute veel minder interessant is om nog updates van de kaart uit te brengen met de hoge kosten die hieraan zijn verbonden en de minimale opbrengst.
de moderator van dit Forum kan dit forum modereren, niet de fietskaart.
verder is er een speciaal forumonderdeel over de OnRoute fietskaart (maar dat gaat vnl over gebruik) en op de OnRoute site was een mogelijkheid om fouten te melden die voor een deel ook zijn verholpen in de update.
"helaas" heeft garmin het idee van de fietskaart opgepikt en de benelux fietskaart uitgebracht met als gevolg dat het voor OnRoute veel minder interessant is om nog updates van de kaart uit te brengen met de hoge kosten die hieraan zijn verbonden en de minimale opbrengst.
"Always Look on the Bright Side of Life"