Ik gebruik GPSMap 60C voor fietsen en wandelen.
Ik heb ook Google Earth gedownload en daar heb ik een vraag over.
Ik heb een Track gefietst en opgeslagen onder.gpx
Als ik deze track nu ga openen in Google Earth onder.gpx dan zie ik hem niet evenmin de trackpunten.
Heb ik iets niet goed ingesteld of doe ik iets ander fout?
Vraag
Moderator: GPStracks
Met de informatie die je geeft, is het moeilijk om een verklaring voor het probleem te geven.
Je zou kunnen beginnen met het controleren van de track in Mapsource.
Het zou kunnen zijn dat de track niet goed is opgeslagen in de GPS of dat je niet de hele track hebt bewaard.
Als hij in Mapsource zichtbaar is, kun je die track opslaan als .gpx
Ik vermoed dat het daarna ook gaat lukken in Google Earth.
Je zou kunnen beginnen met het controleren van de track in Mapsource.
Het zou kunnen zijn dat de track niet goed is opgeslagen in de GPS of dat je niet de hele track hebt bewaard.
Als hij in Mapsource zichtbaar is, kun je die track opslaan als .gpx
Ik vermoed dat het daarna ook gaat lukken in Google Earth.
GPS: ver dwalen zonder verdwalen