Vandaag de aanrijroute naar ons hotel in de Eifel ingeladen in de 395.
Tot mijn verbazing wordt de route in drie delen gehakt omdat er meer dan 29 routepunten in zitten.... Mijn oude, trouw, fantastische maar inmiddels sterk afgetakelde 500 had daar geen enkel probleem mee. Wat is er gebeurd? Het lijkt wel een TomTom!
Korton: wat doe ik verkeerd met het exporteren van de route naar mijn 395?
Route in 3 delen
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Route in 3 delen
er kunnen veel meer punten in de 395 maar dan moet je een deel zacht maken.
zie https://www.mrgps.nl/kennis/belangrijk- ... viapunten/
zie https://www.mrgps.nl/kennis/belangrijk- ... viapunten/
"Always Look on the Bright Side of Life"
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Route in 3 delen
De moderne toestellen kunnen 29 harde viapunten aan en tussen twee harde viapunten kunnen ruim 100 zachte viapunten (geen waarschuwing) geplaatst worden.
Een voordeel is ook nog dat de harde viapunten worden omgeroepen tijdens het rijden en de zachte worden dat niet.
Totaal zou je zo ruim 3500 punten kwijt kunnen in een route.
Een voordeel is ook nog dat de harde viapunten worden omgeroepen tijdens het rijden en de zachte worden dat niet.
Totaal zou je zo ruim 3500 punten kwijt kunnen in een route.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets