Hallo,
Ik heb al een aantal routes gehad die er prima uitzien met alle punten op het voorbeeldscherm, maar bij aanvang van die route leidt die mij gewoon zo snel mogelijk haar het volgende waypoint,zodat er van die mooi uitgestippelde route niks meer over blijft. Nochthans zij de instellingen zelfde als bvb de route van vorige dag die wel prima verliep. Bij het opnieuw importeren duurt het een eeuwigheid eer ze geladen is en blijft het probleem duren. De routes worden gemaakt door mij in basecamp en had met de vroegere zumo nooit geen problemen.
Wat doe ik verkeerd?
Opgeslagen route verandert
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
Re: Opgeslagen route verandert
Hoi,
Dit is een veel voorkomend issue. Je moet overstappen van routes naar Tracks, dan blijft de route volledig intact, wel herberekenen UITZETTEN. Gewoon je route maken in Basecamp en deze dan converteren naar een track. Deze track naar de zumo sturen en dan weer converteren naar een reis, en je hebt de door jou gewenste route in de zumo staan.
Er zijn wel wat filmpjes op YouTube die het heel goed uitleggen, of op de site van MrGPS.
Succes.
Ruud.
Dit is een veel voorkomend issue. Je moet overstappen van routes naar Tracks, dan blijft de route volledig intact, wel herberekenen UITZETTEN. Gewoon je route maken in Basecamp en deze dan converteren naar een track. Deze track naar de zumo sturen en dan weer converteren naar een reis, en je hebt de door jou gewenste route in de zumo staan.
Er zijn wel wat filmpjes op YouTube die het heel goed uitleggen, of op de site van MrGPS.
Succes.
Ruud.
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Opgeslagen route verandert
en die filmpjes vind je hier https://www.mrgps.nl/kennisbank/motornavigatie/
"Always Look on the Bright Side of Life"
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Opgeslagen route verandert
Wat je verkeerd doe is 'de route niet nauwkeurig maken'.nadjatigra1 schreef:....
Wat doe ik verkeerd?
Als ik een route maak in BC en laat herberekenen in een ander activiteiten profiel, dan de route geheel controleer, daarna herberekenen in activiteitenprofiel motor en hem nogmaals controleer zou het goed moeten gaan.
De track-methode, zoals hierboven genoemd, werkt misschien wel gemakkelijker.....
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Opgeslagen route verandert
en niet vergeten als je niet met tracks werkt (toch een aanrader hoor) om in de opties van BC alle vinkjes weg te halen bij het doorsturen van routes.
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820