Wat ik bedoel is het volgende. Ik navigeer naar een bepaald adres in een stad. Vaak kiest de zumo een route waarbij je rechtsaf linksaf rechtsaf linksaf rijd door smalle kleine straatjes in wijken, terwijl er een logischer weg is die de doorgaande wegen in een wijk/stad gebruikt. ( dus geen smalle straatjes met auto's links en rechts, talloze drempels etc etc )
Google maps doet het logischer... is dit een instellingsprobleem?
Cees de Groot
zumo van a naar b in steden kiest steeds onlogische routes
Re: zumo van a naar b in steden kiest steeds onlogische rout
Jouw analyse over een instellingsprobleem lijkt me heel logisch.
Wellicht eerst even vermelden welke kaart je gebruikt en welke instellingen op je gps. Dan zullen er vast Zumo specialisten zijn die een zinnige reactie gaan geven.
Wellicht eerst even vermelden welke kaart je gebruikt en welke instellingen op je gps. Dan zullen er vast Zumo specialisten zijn die een zinnige reactie gaan geven.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 527
- Lid geworden op: 29 apr 2004 10:07
- Locatie: Dijk en Waard
Re: zumo van a naar b in steden kiest steeds onlogische rout
Ik herken jouw ‘probleem’. Mijn Zumo660 (CNEU2018.1; snelste tijd) deed iets dergelijks terwijl een Tom450 over de doorgaande weg navigeerde. Komt m.i. door het routeberekeningsalgorithme van Garmin en niet door de instellingen vd Zumo. Mijn Zumo550 doet het nog een graadje erger. Nou ja, ach, erg vind ik het niet en verdwalen doe ik niet. Tis alleen onhandig/onlogisch