Ik probeer soms op de CX een route te plannen . Wie niet zou ik zeggen. Het overkomt mij behoorlijk vaak dat er bij een lange route van ca. 500-800 km een routeberekeningsfout optreedt. Ik kies dan een korter stukje van ca 250km en dan werkt het wel, zodra ik daar aangekomen ben doe ik de rest, lukt dan ook.
Wat is hier aan de hand??? Heeft iemand een idee?
Ik gebruik de (gratis ) kaarten van open streetmap.
Maarten
Routeberekeningsfout
Re: Routeberekeningsfout
Eerlijk gezegd maak ik dusdanig lange routes eigenlijk nooit op het toestel zelf maar met Basecamp op de pc of laptop. Maar met kortere routes die ik dan weleens op het toestel maak nog geen problemen gehad. Net als jij zelf dus eigenlijk, dus deze bijdrage is tamelijk zinloos, helaas....
Beter één wiel op de grond dan twee in de lucht.
Zumo XT2 op Yamaha FJR1300AS en Triumph Trophy 900 caféracer
Zumo XT2 op Yamaha FJR1300AS en Triumph Trophy 900 caféracer
- STXrider
- WayPoint relatie
- Berichten: 1043
- Lid geworden op: 14 feb 2007 20:38
- Locatie: Landsingerland
Re: Routeberekeningsfout
Je moet uitgaan bij het maken van routes wat je in 1 dag kunt rijden. Daarbij geef je zelf het antwoord al, de route is te lang. Gewoon in 2 delen knippenMartinoH schreef:Het overkomt mij behoorlijk vaak dat er bij een lange route van ca. 500-800 km een routeberekeningsfout optreedt. Ik kies dan een korter stukje van ca 250km en dan werkt het wel, zodra ik daar aangekomen ben doe ik de rest, lukt dan ook.
Gehad: SPIII ~Zumo 550 ~ Honda Zumo 550
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Re: Routeberekeningsfout
Gemaakte routes in basecamp tot 600 km heeft hij geen problemen mee. Ik kan wel begrijpen dat je tijdens een reis plots beslist ergens anders heen te gaan en dan deze plaats opzoekt en erheen probeert te navigeren met vermijden autosnelwegen. Dan zal hij waarschijnlijk zeer lang rekenen . Probeer eens met route maken en enkele tussen punten.
Re: Routeberekeningsfout
Ik plan mijn routes meestal onderweg in de truck. Ik heb daar wel 220v voor een aansluiting op de mac, maar het is veel sneller om ipv alles tevoorschijn te halen, op de CX te plannen. En dan denk je weleens "hoe zou de route naar Valencia eruit zien vanuit Cáceres". Dat is dan toch een of twee bruggen te ver . Dus dan maar de mac erbij pakken
- STXrider
- WayPoint relatie
- Berichten: 1043
- Lid geworden op: 14 feb 2007 20:38
- Locatie: Landsingerland
Re: Routeberekeningsfout
Ligt er natuurlijk ook aan hoe je wilt rijden, en welke soort wegen je kiest. Met snelwegen kom je wel aan de 800km
Zelf maak ik eerst gebruik van Basecamp, en plan de route als een directe lijn en dan gaan we plannen om zo dicht bij de "optimale" rechte lijn te blijven...... Van de directe lijn maak ik duplicaat, en daar werk ik dan weer mee. Is de route te lang heb je nog steeds de directe lijn als basis
Zelf maak ik eerst gebruik van Basecamp, en plan de route als een directe lijn en dan gaan we plannen om zo dicht bij de "optimale" rechte lijn te blijven...... Van de directe lijn maak ik duplicaat, en daar werk ik dan weer mee. Is de route te lang heb je nog steeds de directe lijn als basis
Gehad: SPIII ~Zumo 550 ~ Honda Zumo 550
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200
Nu: Tripy 2 ~ Garmin GPSMAP 276Cx v5.9 - CN 2022.10 ~ Roadbookhouder A4 ~TomTom 6200