Hallo,
Ik heb het volgende probleem met het converteren van een track naar een reis. Wat gaat er fout:
- Ik maak een route in BC, en maak daar een track van.
= Deze track verstuur ik naar de NAV VI, en komt dan in de map Sporen.
- In deze maak selecteer ik de track en geef dan op Converteer naar Reis, dit werkt ook.
- Nu staat de geconverteerde reis in de Reisplanner, als ik die dan selecteer en op kaart druk, zie ik netjes de route staan op de kaart.
- Nu druk ik op GA, en dan gaat de NAV toch weer herberekenen en maakt er een snelle route van, ik blijf de originele track wel zien.
Toestel staat op herberekenen UIT.
Het heeft altijd gewoon gewerkt, ik heb alleen de laatste update van een paar weken terug, Timezone, erin gezet. Geen idee of dit van invloed is maar ik kan niet vinden wat er nu fout gaat.
Graag even hulp.
Grt, Ruud.
NAV VI problemen met converteren
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
NAV VI problemen met converteren
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Re: NAV VI problemen met converteren
Nadat je op 'GA' gedrukt hebt, komt hij niet eerst vragen om het beginpunt dan wel het eindpunt te selecteren?
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: NAV VI problemen met converteren
Dat is de vraag die je dan zou moeten krijgen. Als je dan kiest voor het eindpunt, wordt de route inderdaad herberekend volgens de instellingen die op dat moment actief zijn.
Dit gedrag hebben alle Zümo's van de 3xx en 59x serie en volgens mij dus ook de Nav VI.
@Ruud: dit moet je dan al eerder meegemaakt hebben....
Dit gedrag hebben alle Zümo's van de 3xx en 59x serie en volgens mij dus ook de Nav VI.
@Ruud: dit moet je dan al eerder meegemaakt hebben....
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Re: NAV VI problemen met converteren
Nuance: er wordt rechtstreeks naar het eindpunt genavigeerd als je je niet op de route bevindt !Frank schreef:Dat is de vraag die je dan zou moeten krijgen. Als je dan kiest voor het eindpunt, wordt de route inderdaad herberekend volgens de instellingen die op dat moment actief zijn.
Ben je op de route (bv op het beginpunt), en je kiest voor het einde, dan wordt gewoon de route gevolgd.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2549
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: NAV VI problemen met converteren
Goede toevoeging!
Ik ging er eigenlijk van uit dat Ruud Woudstra het converteren thuis aan het testen is. Maar goed, als hij reageert weten we hoe het zit.
Ik ging er eigenlijk van uit dat Ruud Woudstra het converteren thuis aan het testen is. Maar goed, als hij reageert weten we hoe het zit.
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
Re: NAV VI problemen met converteren
Heren, dank voor de aanvullingen. Ik ben er al achter wat ik fout heg gedaan. Ik was inderdaad thuis aan het testen voor een route die ik vanmiddag heb gereden. Dus binnen en geen satelliet verbinding. En dus ook opgegeven naar eindpunt.
Toen ik de Nav op de motor had en in de straat stond en de route weer opvroeg, met satelliet verbinding ging het dus gelijk goed, omdat ik ook op het begin van de route stond.
Stom, stom, stom, helemaal niet aan gedacht dat ik ook de satelliet verdinding moest hebben en dan dus naar het begin navigeren.
Dank,
Grt Ruud.
Toen ik de Nav op de motor had en in de straat stond en de route weer opvroeg, met satelliet verbinding ging het dus gelijk goed, omdat ik ook op het begin van de route stond.
Stom, stom, stom, helemaal niet aan gedacht dat ik ook de satelliet verdinding moest hebben en dan dus naar het begin navigeren.
Dank,
Grt Ruud.
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....