Route wordt omgekeerd.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 76
- Lid geworden op: 24 aug 2007 10:51
- Locatie: HATTEM
Route wordt omgekeerd.
Gisteren wilde ik een route rijden die ik heb gemaakt in Basecamp. De route geladen in het toestel en wat gebeurt er, ik word genavigeerd naar het startpunt. Op het scherm verschijnt een teken, dat ik heb weergegeven in de bijlage.
Naast de witte routepijl staat er een rode vlag. Hoe kan ik die route omdraaien? En wat betekent de rode vlag?
Ik ben benieuwd naar uw reactie waarvoor dank op voorhand.
Excuus voor de veeeel te grote afbeelding. Hierbij een betere.
Naast de witte routepijl staat er een rode vlag. Hoe kan ik die route omdraaien? En wat betekent de rode vlag?
Ik ben benieuwd naar uw reactie waarvoor dank op voorhand.
Excuus voor de veeeel te grote afbeelding. Hierbij een betere.
- Bijlagen
-
- Route.jpg (24.79 KiB) 1720 keer bekeken
Laatst gewijzigd door HWemmenhove op 5 mei 2018 20:54, 1 keer totaal gewijzigd.
HWH
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Route wordt omgekeerd.
geen idee, ik kan het plaatje niet zien. het is veeel te groot.
Zou je het plaatje uit je bericht kunnen verwijderen, het flink kunnen verkleinen en het dan terugzetten?
Hier https://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=16&t=39662 wordt verteld wat de juiste maten zijn.
Aanpassen van het bericht kan via de knop rechts boven je bericht.
Zou je het plaatje uit je bericht kunnen verwijderen, het flink kunnen verkleinen en het dan terugzetten?
Hier https://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=16&t=39662 wordt verteld wat de juiste maten zijn.
Aanpassen van het bericht kan via de knop rechts boven je bericht.
"Always Look on the Bright Side of Life"
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
Re: Route wordt omgekeerd.
kan je je plaatje eens verkleinen naar 300x400 pixels of zo svp. Is veel te groot om leesbaar te zijn.
route omdraaien in gps kan dus niet. Neem de track en laat deze door de gps naar een route converteren. Daar kan je kiezen begin - eind of eind- begin. Hou er wel rekening mee dat er wat eigenaardigheden kunnen optreden op 4 baansvakken en éénrichtingstraten.
route omdraaien in gps kan dus niet. Neem de track en laat deze door de gps naar een route converteren. Daar kan je kiezen begin - eind of eind- begin. Hou er wel rekening mee dat er wat eigenaardigheden kunnen optreden op 4 baansvakken en éénrichtingstraten.
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 76
- Lid geworden op: 24 aug 2007 10:51
- Locatie: HATTEM
Re: Route wordt omgekeerd.
Als ik de icoon zou moeten interpreteren, ik heb het namelijk ook nog nooit gezien, dan krijg ik het idee dat het bedoeld is de route te starten, namelijk witte pijl is de route en rode vlag is eindpunt of eerste tussenpunt of zoiets dergelijks.
Maar ik begrijp je vraag niet goed, je wil de route rijden, je navigeert naar het begin en dan wil je "die" route omdraaien?
Leg eens uit in Jip en Janneke taal wat je precies wil, wat je vervolgens merkt en hoezo je die route wil omdraaien.
Gert-Jan.
Maar ik begrijp je vraag niet goed, je wil de route rijden, je navigeert naar het begin en dan wil je "die" route omdraaien?
Leg eens uit in Jip en Janneke taal wat je precies wil, wat je vervolgens merkt en hoezo je die route wil omdraaien.
Gert-Jan.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 76
- Lid geworden op: 24 aug 2007 10:51
- Locatie: HATTEM
Re: Route wordt omgekeerd.
Ik was in Wilhelmshaven en had een route gemaakt van Wilhelmshaven naar Rostock. Ik start de route in Wilhelmshaven
en na zeg maar een kilometer wijkt de route af, gaat naar rechts en dan weer naar links en dan ben ik weer terug van waar ik was vertrokken. Dat schiet dus niet op.
De route in Basecamp nagekeken en die is goed maar op de GPS gaat het dan fout. Ik heb het gevoel, dat de witte pijl correct is voor de route maar dat de rode vlag een foutmelding s.
Weer thuis heb ik een route gemaakt van mijn huis naar een eindpunt en dan gaat het helemaal goed. Dan verschijnt ook niet de rode vlag.
en na zeg maar een kilometer wijkt de route af, gaat naar rechts en dan weer naar links en dan ben ik weer terug van waar ik was vertrokken. Dat schiet dus niet op.
De route in Basecamp nagekeken en die is goed maar op de GPS gaat het dan fout. Ik heb het gevoel, dat de witte pijl correct is voor de route maar dat de rode vlag een foutmelding s.
Weer thuis heb ik een route gemaakt van mijn huis naar een eindpunt en dan gaat het helemaal goed. Dan verschijnt ook niet de rode vlag.
HWH
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
Re: Route wordt omgekeerd.
Hallo Henk,
Zullen we hier samen eens naar kijken, ik gebruik ook de NAV VI en Basecamp. Ik denk dat er foutjes in zijn geslopen. Ik rijd nu al een tijdje met de NAV en gebruik standaard de track optie. Dat gaat super je rijdt nooit meer mis, geen last van herberekenen (mist uitgezet) en bij omwegen rijd je zo weer terug naar de route die dan vanzelf weer verder gaat.
En ik woon lekker dichtbij..
Grt, Ruud.
Zullen we hier samen eens naar kijken, ik gebruik ook de NAV VI en Basecamp. Ik denk dat er foutjes in zijn geslopen. Ik rijd nu al een tijdje met de NAV en gebruik standaard de track optie. Dat gaat super je rijdt nooit meer mis, geen last van herberekenen (mist uitgezet) en bij omwegen rijd je zo weer terug naar de route die dan vanzelf weer verder gaat.
En ik woon lekker dichtbij..
Grt, Ruud.
Laatst gewijzigd door Ruud Woudstra op 6 mei 2018 12:59, 1 keer totaal gewijzigd.
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Re: Route wordt omgekeerd.
he, goede dialoog, elders op dit forum staat beschreven hoe een spoor te maken van je route in Basecamp en die sporen kun je dan omzetten in een route op je toestel, wat is trouwens de teack optie? bedoel je track?
groet
Jos
groet
Jos
Ducati Multistrada V4 Zumo XT
- Ruud Woudstra
- WayPoint relatie
- Berichten: 1287
- Lid geworden op: 23 aug 2010 19:15
- Locatie: Zwolle
Re: Route wordt omgekeerd.
Jos,
Track aangepast. En ja vaak is het handiger om het even met het toestel in de hand de opties door te nemen, zeker bij de uitdagende NAV VI.
Mvgrt Ruud
Track aangepast. En ja vaak is het handiger om het even met het toestel in de hand de opties door te nemen, zeker bij de uitdagende NAV VI.
Mvgrt Ruud
GPS-en: Edge-1040, Vivo-active-3. Zumo-660(LTU), Varia RTL 515 en UT 800 lichten. Kaarten: CN-lifetime. OFM-kaarten
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Leef vandaag, morgen kan alles anders zijn.....
Re: Route wordt omgekeerd.
Is het probleem nu opgelost? Wat was het juist? En wat was er mis ?
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Route wordt omgekeerd.
zoals ik het lees is het probleem van TS nog niet opgelost maar wordt het hoogst waarschijnlijk opgelost door de assistentie on site van Ruud.
Wat nu is aangepast is in het bericht van Ruud het woordje teack naar track (en het woordje "mist" nog niet , dat moet "mits" zijn )
Wat nu is aangepast is in het bericht van Ruud het woordje teack naar track (en het woordje "mist" nog niet , dat moet "mits" zijn )
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 76
- Lid geworden op: 24 aug 2007 10:51
- Locatie: HATTEM
Re: Route wordt omgekeerd.
Ik ga graag in op het voorstel van Ruud. Ik maak met hem wel een afspraak. Maar mijn probleem is nog steeds niet opgelost.
Zie de afbeelding in mijn vraag-bericht.
Ik weet dat er een alternatieve mogelijkheid is, maar het kan toch niet zo zijn, dat het toestel de opgedragen route niet afwerkt.
Wie weet meer?
Zie de afbeelding in mijn vraag-bericht.
Ik weet dat er een alternatieve mogelijkheid is, maar het kan toch niet zo zijn, dat het toestel de opgedragen route niet afwerkt.
Wie weet meer?
HWH
Re: Route wordt omgekeerd.
het symbool dat aangewezen wordt met de pijl staat voor "Overslaan"
En is te vinden in het menu <Kaart en voertuig> -- <Kaartknoppen>
Daar kun je uit diverse knoppen kiezen waarde je een functie altijd op je kaartscherm hebt..
Jouw symbool betekend overslaan van via-punt en heeft dus niet te maken met omkeren van een route.
En is te vinden in het menu <Kaart en voertuig> -- <Kaartknoppen>
Daar kun je uit diverse knoppen kiezen waarde je een functie altijd op je kaartscherm hebt..
Jouw symbool betekend overslaan van via-punt en heeft dus niet te maken met omkeren van een route.
Ook de verste reis begint met één stap.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 76
- Lid geworden op: 24 aug 2007 10:51
- Locatie: HATTEM
Re: Route wordt omgekeerd.
Hallo Tieflaar,
Dat heeft me voor een deel verder geholpen. Het heeft werkelijk niet van doen met de omgekeerde route. Dank voor je hulp.
Blijft dan mijn vraag: hoe kan het, dat een ingeladen route niet correct wordt afgewerkt en Navigator VI me na een korte tijd terug manoeuvreert naar het startpunt. En dat schiet echt niet op.
Dat heeft me voor een deel verder geholpen. Het heeft werkelijk niet van doen met de omgekeerde route. Dank voor je hulp.
Blijft dan mijn vraag: hoe kan het, dat een ingeladen route niet correct wordt afgewerkt en Navigator VI me na een korte tijd terug manoeuvreert naar het startpunt. En dat schiet echt niet op.
HWH
Re: Route wordt omgekeerd.
De oorzaak daarvan ligt naar alle waarschijnlijkheid in het volgende: wanneer je de route selecteert om te gaan rijden krijg je een scherm te zien met alle harde tussenpunten die je in de route hebt.
Kies "GA".
Je krijgt een nieuw scherm waarop je "Volgende bestemmingen selecteren" bovenaan ziet staan.
De werkwijze is dan dat je het eerst komende harde punt selecteert, als je LET OP! op de route staat, deze staat met een blauwe punt al voor geselecteert. Druk op START en gaan met die banaan...
Kies je daar niet de goede, bijvoorbeeld als je die al gepasseerd bent, dan rekent de NAV VI maar ook de NAV V je terug naar het begin- of eindpunt.
Maar in alle gevallen ben je eerder thuis...
Kies "GA".
Je krijgt een nieuw scherm waarop je "Volgende bestemmingen selecteren" bovenaan ziet staan.
De werkwijze is dan dat je het eerst komende harde punt selecteert, als je LET OP! op de route staat, deze staat met een blauwe punt al voor geselecteert. Druk op START en gaan met die banaan...
Kies je daar niet de goede, bijvoorbeeld als je die al gepasseerd bent, dan rekent de NAV VI maar ook de NAV V je terug naar het begin- of eindpunt.
Maar in alle gevallen ben je eerder thuis...