Vanmorgen haalde ik een route van internet en inderdaad allemaal rechte lijnen. De track zat er ook bij dus ik kon zien wat de bedoeling was. BC gaf aan dat de route gemaakt was in het "motorfiets" profiel. Bij inspectie bleek dat de route over veel snelwegen liep dus heb ik het profiel gezet op "rijden", na de herberekening een perfecte route die precies over de track liep.
Ben
Route met rechte lijnen
Moderator: GPStracks
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 414
- Lid geworden op: 30 sep 2005 15:44
- Locatie: Dordrecht
- Contacteer:
Route met rechte lijnen
BMW 1200RT (2005), Zumo 350LM, Nikon D750, Sony Cyber-shot WX50, Dakota 20 en Nuvi 1340
- GPS Expert
- Berichten: 3299
- Lid geworden op: 24 jan 2013 22:41
- Locatie: Amsterdam, Apeldoorn, Havelte, Hilversum, Hoensbroek, Leusden, Privé les of GPS Helpdesk
- Contacteer:
Re: Route met rechte lijnen
Misschien dat in motoractiviteit de bochtige wegen aan staat?
Marco
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
Kennis en kunde van Outdoor, Sport en Motor GPS'sen van Garmin, Tripy, TomTom, Mio, Teasi, TwoNav, Peaklife/Rage.
Zie ook mijn Kennisforum en YouTube kanaal.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 414
- Lid geworden op: 30 sep 2005 15:44
- Locatie: Dordrecht
- Contacteer:
Re: Route met rechte lijnen
GPS Expert schreef:Misschien dat in motoractiviteit de bochtige wegen aan staat?
Bij mij niet maar wel "snelwegen vermijden". Ik dacht dat dit de oorzaak zou kunnen zijn van de rechte lijnen, omdat de maker over snelwegen is gereden bij het uitzetten van de tocht althans zo ziet de track eruit, na de herberekening is er een prima route ontstaan die exact de track volgt.
Ben
BMW 1200RT (2005), Zumo 350LM, Nikon D750, Sony Cyber-shot WX50, Dakota 20 en Nuvi 1340
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2593
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Route met rechte lijnen
gebruiksvraag
hoort in de Helpdesk
hoort in de Helpdesk
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 414
- Lid geworden op: 30 sep 2005 15:44
- Locatie: Dordrecht
- Contacteer:
Re: Route met rechte lijnen
Het was niet echt een vraag maar meer een constatering, gezien de vele vragen over rechte lijnen die constatering maar gepost.
Ben
Ben
BMW 1200RT (2005), Zumo 350LM, Nikon D750, Sony Cyber-shot WX50, Dakota 20 en Nuvi 1340
- QuattroFrits
- WayPoint relatie
- Berichten: 2937
- Lid geworden op: 13 jan 2008 16:59
- Locatie: Hulsberg
- Contacteer:
Re: Route met rechte lijnen
Dank je wel Ben, ik vind het een goede uitleg en absoluut géén vraag.Hazeldonk schreef:Het was niet echt een vraag maar meer een constatering, gezien de vele vragen over rechte lijnen die constatering maar gepost.
Ben
Met een GPS geen stress en zonder GPS vergaat de wereld ook niet.
Virb XE + Zumo XT + Nuvi 2599 LMT-D + Schuberth C4 Pro met SC1A + Dashcam 67W.
Virb XE + Zumo XT + Nuvi 2599 LMT-D + Schuberth C4 Pro met SC1A + Dashcam 67W.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Route met rechte lijnen
nee, maar het heeft ook niks met advies voor een gps te maken maar relateerd wel aan de diverse draadjes in de Helpdesk over dit onderwerp.
Dus een logischer plek was in de helpdesk in het forumdeel waar het over rechte lijnen gaat en dan bv in de titel iets van "rechte ljnen in route, mogelijke oorzaak?"
Dus een logischer plek was in de helpdesk in het forumdeel waar het over rechte lijnen gaat en dan bv in de titel iets van "rechte ljnen in route, mogelijke oorzaak?"
"Always Look on the Bright Side of Life"