Alleen als er voldoende viapunten in de route zitten toch? (daar mankeert het vaak aan)Mr. M schreef:De TomTom's werken uitstekend met een route met via punten.
Of heb ik een softwarematige wijziging aan de TT-kant gemist?
Alleen als er voldoende viapunten in de route zitten toch? (daar mankeert het vaak aan)Mr. M schreef:De TomTom's werken uitstekend met een route met via punten.
Een itn-bestand is goed beschouwd eigenlijk niet eens een route, maar een verzameling waypoints. Het toestel of Tyre berekende daar de route tussen. Toch...?JaVaWa schreef:....
Bij een ITN-route is het iets anders, dan heb je in ieder geval wel de garantie dat elk punt bezocht wordt. Dat wil alleen niet zeggen dat de tussenliggende trajecten hetzelfde blijven.
Onzin, is natuurlijk wel degelijk een route. Een route via punten (WP's, Via Punten, hoe je het ook maar wilt noemen).RonalT schreef:Een itn-bestand is goed beschouwd eigenlijk niet eens een route, maar een verzameling waypoints. Het toestel of Tyre berekende daar de route tussen. Toch...?JaVaWa schreef:....
Bij een ITN-route is het iets anders, dan heb je in ieder geval wel de garantie dat elk punt bezocht wordt. Dat wil alleen niet zeggen dat de tussenliggende trajecten hetzelfde blijven.
Goed beschouwd geldt dit net zo hard voor gpx routes en tracks, er is geen enkel bestandssoort, behalve png en jpg waar de lijnen tussen de punten erin zitten.RonalT schreef:Een itn-bestand is goed beschouwd eigenlijk niet eens een route, maar een verzameling waypoints. Het toestel of Tyre berekende daar de route tussen. Toch...?JaVaWa schreef:....
Bij een ITN-route is het iets anders, dan heb je in ieder geval wel de garantie dat elk punt bezocht wordt. Dat wil alleen niet zeggen dat de tussenliggende trajecten hetzelfde blijven.
Onzin, het zijn viapunten waartussen het toestel een route berekent.Mr. M schreef:Onzin, is natuurlijk wel degelijk een route. Een route via punten (WP's, Via Punten, hoe je het ook maar wilt noemen).
Voordeel is dat de instellingen op het apparaat tussen de punten gelden.
Neen, maar een track bevat wel zo veel punten dat er nauwelijks andere mogelijkheden zijn om een route te tekenen.GPS Expert schreef:Goed beschouwd geldt dit net zo hard voor gpx routes en tracks, er is geen enkel bestandssoort, behalve png en jpg waar de lijnen tussen de punten erin zitten.
Je mist de essentie van de doelstelling van TomTom. Het is hun opzet dat je via hun eigen progamma MyDrive een route maakt. Dat gaat erg makkelijk. Als je die dan opslaat en je hebt de TomTom 550 op internet aangesloten, dan zie je binnen vijf minuten de gemaakte route daarop verschijnen.from224 schreef:Als ik dit zo allemaal lees, dan is de hedendaagse GPS alleen nog geschikt voor supernerds op het gebied van ICT etc. Zoals eerder gezegd zijn de apparaten leuk als je in A zit en naar B wil, maar het rijden van een eigen route met waypoints vraagt zo langzamerhand een 4-jarige universitaire opleiding. Ondanks de heldere beschrijving van Hans Schipper is het mij na 2 avonden nog steeds niet gelukt om waypoints in het apparaat te krijgen. Als ik een bestand met waypoints heb aangelegd dan herkent de 550 dat bij mij gewoon niet. Komende week dus lekker met de oude Zumo op pad. Die doet wat ik wil en niet wat hij zelf wil.