Ik ben het eens met FM , de symptomen die je krijgt zijn niet 'normaal'. Zou je eens willen neerpennen hoe je jouw TRACK
op de Rider 550 zet. Gemaakt met ? , gesaved als ? , dan via tomtom Mydrive ? ....
Ook die zandpaden herken ik niet , integendeel , ik heb het gevoel dat op de garmin kaart veel meer heel kleine wegeltjes staan. (Die de tomtom kaart zelfs niet kent.) Mijn zelfgemaakte routes zijn veel beter (qua wegtype) sinds ik MRA gebruik met de michelinkaart-overlay.
from224 schreef:Zo lang bij de TomTom het herberekenen uitzetten niet mogelijk is is het een leuk apparaat als je van A naar B wil rijden. Snel in het berekenen en met heel veel leuke opties (file-informatie is handig als je hem in de auto gebruikt), maar niet geschikt om een uitgezette route te rijden. Maar voor netjes uitgezette routes is de Garmin nog altijd de betere. Kronkelroutes gaan veel te veel door bewoonde gebieden. Die vermijd ik juist als ik zelf een route uitzet.
Wat ook tegenviel is het spiegelen van het touchscreen van de TomTom (veel erger dan de oude Garmin).
Dat kan ik dus tegenspreken , ik heb al groepsreizen gedaan waar garmin en tomtom door mekaar meereden , dat liep zelfs bij gps-leken , gewoon goed.
De reflectie van het scherm is sterk gevoelig aan de montagehoek als je hem iets minder plat (of net iets platter) zet zal het beter zijn. Ik heb hem gekocht als een pakket en daar zat een anti-reflectie kleef-folie bij (voor het geval dat het met het kantelen niet zou lukken) De schermgevoeligheid is instelbaar in het menu. Als je er echt niet uit geraakt , tegen een redelijke prijs verlos ik je er graag van
Mike dC schreef:Oplossing bij wegafsluiting/omrijden.
Bij een blokkade en je wil zelf terug of omrijden naar je track:
Kies dan "mijn routes", selecteer de betreffende track MAAR KLIK NIET OP "Rijd". Je oorspronkelijke track wordt getoond en je kan in en uitzoomen. Rijd naar je track en klik als je op je track bent pas op "Rijd". Werkt alleen mooi als je in 2d weergave rijdt.
De kaartweergave veranderd nu niet meer hinderlijk tijdens het terugrijden naar je track door een herberekening.
(Alleen in de overzichtsweergave ("pijltje linksboven") springt de kaart na 30 seconde terug naar de volledige route weergave, tenzij je telkens binnen 30 seconde even je scherm aanraakt.)".....
Ik heb dit weekend het 'van track' rijden met de tomtom nog eens goed kunnen testen , weekendje eiffel/moezel met wijnfeesten , wegenwerken enz enz. Het systeem van route laden maar niet op rijd duwen werkt prima , maar het automatisch uitzoomen , na 30" , is gewoon irritant. Hopelijk leest er iemand mee van TT mee , dat kan toch niet moeilijk zijn om dat eraf te halen,
De track van dit weekend was een door mij aangepaste download. Daar zaten (oa door de moezel waar je niet overal over kan) 'achten' in , en dan is de eerste keer op drie jaar dat ik dacht , nu had herberekenen af kunnen zetten toch handig geweest. Ook het nieuwe extra keuzescherm wanneer je onderweg een track opent : met de vraag of je naar het dichtstbijzijnde punt wil of het beginpunt is redelijk onnozel op 300 km van de start
Dat mag van mij weer weg!