Kaart fouten TomTom Rider 550???
Kaart fouten TomTom Rider 550???
Beste mede 'navigatoren' , in het afgelopen jaar heel veel plezier gehad van de 550.
Top routeringen (kronkel enz) en goede aanwijzingen.
Er zijn een paar dingen die me opvielen.
- routeringen op sommige wegen waar je al jaren een 'verboden in te rijden' ziet staan De Zumo wijst je in ieder geval een andere weg
- snelheden die al jaren op 100 staan en toch nog 120 mag
- oid
Is dit een bekend euvel of ...?
Alvast dank voor je hulp/antwoord.
Gr Wim
Top routeringen (kronkel enz) en goede aanwijzingen.
Er zijn een paar dingen die me opvielen.
- routeringen op sommige wegen waar je al jaren een 'verboden in te rijden' ziet staan De Zumo wijst je in ieder geval een andere weg
- snelheden die al jaren op 100 staan en toch nog 120 mag
- oid
Is dit een bekend euvel of ...?
Alvast dank voor je hulp/antwoord.
Gr Wim
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Kaart fouten TomTom Rider 550???
als je op de TT site kijkt zie je onderaan
daar kun je kaartaanpassingen melden"Always Look on the Bright Side of Life"
- Kils
- Berichten: 55
- Lid geworden op: 11 dec 2018 13:16
- Locatie: Gochar, Sorbas, Almeria, Spanje
- Contacteer:
Re: Kaart fouten TomTom Rider 550???
Dit kan je ook direct op je TT doen.
klik op een straat of weg dan op de drie puntjes vervolgens op meldkaartaanpassing
klik op een straat of weg dan op de drie puntjes vervolgens op meldkaartaanpassing
Re: Kaart fouten TomTom Rider 550???
Met alle respect voor de kaartmakers maar,,,,,, de betalende klant is er niet om de kaartmaker te voeden.
Kaartmaker dient de juiste bronnen aan te boren voor optimale bediening van klant.
Kaartmaker dient de juiste bronnen aan te boren voor optimale bediening van klant.
Garmins wegen zijn ondoorgrondelijk.
- Kils
- Berichten: 55
- Lid geworden op: 11 dec 2018 13:16
- Locatie: Gochar, Sorbas, Almeria, Spanje
- Contacteer:
Re: Kaart fouten TomTom Rider 550???
Ik ben er blij mee dat deze mogelijkheid er is. Je kan niet verwachten dat TT elke wijziging direct ontvangt van de overheid en met hulp vn die enkeling die hier gebruik van maakt zijn wij allemaal geholpen. Overigens vindt ik persoonlijk de update's van de kaarten redelijk snel in vergelijking met andere GPS bedrijven.
- Léon Franssen
- WayPoint relatie
- Berichten: 750
- Lid geworden op: 20 jan 2005 19:32
- Locatie: Geertruidenberg
Re: Kaart fouten TomTom Rider 550???
Sorry, maar in welke eeuw leeft U.
Een kaartmaker is nl. afhankelijk van hetgeen hij aangeleverd krijgt.
Daar hoort ook dat gene onder, dat aangeleverd wordt door de gebruiker van de wegen.
Achterover liggen in je luie stoel en mauwen hoort daar nl. niet bij.
Dit is een reactie op Manus.
Groetjes en een zalige Kerst
Léon
Een kaartmaker is nl. afhankelijk van hetgeen hij aangeleverd krijgt.
Daar hoort ook dat gene onder, dat aangeleverd wordt door de gebruiker van de wegen.
Achterover liggen in je luie stoel en mauwen hoort daar nl. niet bij.
Dit is een reactie op Manus.
Groetjes en een zalige Kerst
Léon
BMWR1100RT - SPIII - SP2720 - SP2820 - Colorado 300 - Zumo 350LM - OMK 5.15 - Edge 1030
Je krijgt nooit een tweede kans voor een eerste indruk.
Je krijgt nooit een tweede kans voor een eerste indruk.
Re: Kaart fouten TomTom Rider 550???
25k aan motorkilometers per jaar leg ik zeker niet af onder een steen.
Voor open straat kaarten kan ik me daar iets bij voorstellen.
Vooral de snelheidsaanwijzingen kloppen vaker niet dan wel.
Juiste instituten kunnen deze informatie beter verstrekken dan individuele klanten.
Voor open straat kaarten kan ik me daar iets bij voorstellen.
Vooral de snelheidsaanwijzingen kloppen vaker niet dan wel.
Juiste instituten kunnen deze informatie beter verstrekken dan individuele klanten.
Garmins wegen zijn ondoorgrondelijk.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Kaart fouten TomTom Rider 550???
Het is niet zo dat wanneer er iets wijzigt aan een weg de desbetreffende overheidsinstantie (kan gemeente, provincie of rijk zijn) een belletje doet naar TomTom en precies meldt wat er wijzigt en wanneer...
De overheid publiceert die informatie wel op een rijks-, provincie- of gemeentesite, maar TomTom zal zelf er achterheen moeten om die informatie te verzamelen, te controleren of het ook klopt, en waar nodig zelf de ontbrekende gegevens toevoegen.
De overheid publiceert die informatie wel op een rijks-, provincie- of gemeentesite, maar TomTom zal zelf er achterheen moeten om die informatie te verzamelen, te controleren of het ook klopt, en waar nodig zelf de ontbrekende gegevens toevoegen.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Kaart fouten TomTom Rider 550???
En dat moet dan gebeuren voor alle wegen , in alle landen waarvoor er kaarten beschikbaar zijn, en liefst onmiddellijk, maar dan wel ook liefst met zo weinig mogelijk personeel, want anders worden de kaarten veel te duur.
Fluitje van een cent.
Fluitje van een cent.
manus schreef:Ben ik helemaal mee eens.
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2
- Kils
- Berichten: 55
- Lid geworden op: 11 dec 2018 13:16
- Locatie: Gochar, Sorbas, Almeria, Spanje
- Contacteer:
Re: Kaart fouten TomTom Rider 550???
En daarom is het belangrijk dat de gebruiker de info naar TT stuurt, zodat die kunnen controleren bij de overheid of de wijziging ook daadwerkelijk heeft plaats gevonden.
JaVaWa schreef:Het is niet zo dat wanneer er iets wijzigt aan een weg de desbetreffende overheidsinstantie (kan gemeente, provincie of rijk zijn) een belletje doet naar TomTom en precies meldt wat er wijzigt en wanneer...
De overheid publiceert die informatie wel op een rijks-, provincie- of gemeentesite, maar TomTom zal zelf er achterheen moeten om die informatie te verzamelen, te controleren of het ook klopt, en waar nodig zelf de ontbrekende gegevens toevoegen.