Hallo allemaal,
Ik ben sinds kort in bezit van een Garmin edge 810
ik gebruik het apparaat voor mountainbiken en wandelen.
Afgelopen zaterdag had ik een wandeling gemaakt in het bos met de 810
en tijdens de wandeling kwamen we erachter dat de garmin je tegen de richting in stuurt en zegt hij 'uit koers' heel vervelend
Hoe zou je dit op kunnen lossen
Ik heb wel op een andere forum erover gelezen dat je de afslagbegeleiding uit moet zetten?
zou niet weten of er ook andere dingen veranderd moet worden bij de instellingen?
Ik hoor het graag
Mitch222
Garmin edge 810 stuurt je tegen de richting in
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Garmin edge 810 stuurt je tegen de richting in
meer info graag:
als wij niet weten wat voor route je volgde en hoe je liep weten we niet of de gps gelijk had of niet
als je bv een pad in loopt dat niet als routeerbaar op je kaart staat (welke kaart, welke instellingen) denkt de gps dat je fout loopt want hij probeert je over een routeerbare weg te leiden.
als wij niet weten wat voor route je volgde en hoe je liep weten we niet of de gps gelijk had of niet
als je bv een pad in loopt dat niet als routeerbaar op je kaart staat (welke kaart, welke instellingen) denkt de gps dat je fout loopt want hij probeert je over een routeerbare weg te leiden.
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2593
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Garmin edge 810 stuurt je tegen de richting in
@Mitch222
verkeerde forumdeel
voor als je vooral voor wandelen en fietsen een GPS zoekt
gebruik de Helpdesk
verkeerde forumdeel
voor als je vooral voor wandelen en fietsen een GPS zoekt
gebruik de Helpdesk
Re: Garmin edge 810 stuurt je tegen de richting in
HaWee schreef:meer info graag:
als wij niet weten wat voor route je volgde en hoe je liep weten we niet of de gps gelijk had of niet
als je bv een pad in loopt dat niet als routeerbaar op je kaart staat (welke kaart, welke instellingen) denkt de gps dat je fout loopt want hij probeert je over een routeerbare weg te leiden.
Ik had een wandeling gemaakt van 16,00 km. in Rheden op de veluwe zoals onderstaande kaart en op de zwarte cirkel had ik mijn Edge 810 opnieuw de route opgestart in de hoop dat ie het weer deed maar dat was niet het geval (bleef maar verkeerde richting aangeven)
In mijn garmin heb ik dus 3 verschillende profielen staan namelijk voor: Mountainbiken, racefietsen en wandelen.
Als ik 'Activiteitenprofielen ' aanklikt en druk op het wandel profiel > Navigatie >Kaart >Kaartinformatie selecteer kaart,
dan zijn deze kaarten ingeschakeld, INTL standard basemap NR, OSM generic routable, OFM (EU2015-05-14 en openfietsmap lite
- Bijlagen
-
- Wandeling Rheden.png (334.5 KiB) 3770 keer bekeken
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Garmin edge 810 stuurt je tegen de richting in
dit is fout en dan kun je dat soort meldingen krijgen, je mag NOOIT meerdere routeerbare kaarten van hetzelfde gebied actief hebben.Mitch222 schreef: Als ik 'Activiteitenprofielen ' aanklikt en druk op het wandel profiel > Navigatie >Kaart >Kaartinformatie selecteer kaart,
dan zijn deze kaarten ingeschakeld, INTL standard basemap NR, OSM generic routable, OFM (EU2015-05-14 en openfietsmap lite
de basemap mag/moet altijd aanstaan en verder één kaart
dus ofwel osm gen rout (maar dat is een auto kaart, niet voor wandelen)
ofwel ofm
ofwel ofm-lite
beide laatste kaarten zijn ook geschikt voor wandelen
"Always Look on the Bright Side of Life"