Edge 520 - geuploade route werkt niet goed
Edge 520 - geuploade route werkt niet goed
ik ben sinds enige tijd in het bezit van een Garmin Edge 520.
Via Garmin Connect maak ik een route aan, save ik deze en stuur ik deze naar de 520.
In de 520 kan ik vervolgens bij Koersen de geuploade route selecteren
Ik heb OSM maps op de 520 gezet. Deze zien er goed uit en ik zie de geuploade route ook keurig op de kaart staan.
Echter als ik de navigatie start, dan zie ik een aantal dikke paarse lijnen verschijnen die de route af lijken te snijden.
Ook werkt de turn-by-turn navigatie alleen op de dikke paarse lijnen en niet op de door mij geuploade koers.
Zie de afbeelding in de bijlage.
Iemand een idee waar dit door veroorzaakt wordt?
Alvast dank voor jullie reactie.
Groet,
Erik
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2593
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Edge 520 - geuploade route werkt niet goed
zie forumdeel klik Edge
dit forumdeel is bedoeld voor Adviesvragen, voor als je vooral voor wandelen en fietsen een GPS zoekt
dit forumdeel is bedoeld voor Adviesvragen, voor als je vooral voor wandelen en fietsen een GPS zoekt
Groeten
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Re: Edge 520 - geuploade route werkt niet goed
inmiddels in ander forumdeel geplaatst
Re: Edge 520 - geuploade route werkt niet goed
Dan doe ik deze op slot
Kijk ook eens op mywaypoint.nl en tv.gps.nl voor veelgestelde vragen en handleidingen!