Beste mensen,
Ik snap niet goed wat het probleem is, maar het lukt me niet om dit bestand op mijn GPS te zetten.
Het gaat om de fietsroute vanuit Groningen:
https://www.deploeg100jaar.nl/
Het lijkt een normale GPX track, of is misschien een route.
Mijn vraag is eigenlijk: Kan iemand dit zo omzetten, dat ik hem kan gebruiken op mijn Etrex 30?
Van route naar track
Van route naar track
Etrex mijn trouwe geweldige blindegeleidehond!
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Van route naar track
een route is afhankelijk van welke kaart je gebruikt en welke routeringsinstellingen je gebruikt.
de Etrex zal elke route herberekenen volgens jouw kaart en instellingen.
vandaar dat het lastig is om een route te maken die deze route goed volgt.
de download lijkt op een directe route met allemaal (paar honderd) waypoints, dat geeft een rommeltje op je scherm.
Ik heb hem omgezet naar een track (spoor) die kun je gewoon volgen alleen krijg je geen aanwijzingen van linksaf die straat etc. je moet gewoon op de stippellijn blijven.
evt kun je van deze track een route maken op jouw gebruikte kaart en met jouw instellingen maar de kans is redelijk groot dat je dan afwijkingen krijgt.
de Etrex zal elke route herberekenen volgens jouw kaart en instellingen.
vandaar dat het lastig is om een route te maken die deze route goed volgt.
de download lijkt op een directe route met allemaal (paar honderd) waypoints, dat geeft een rommeltje op je scherm.
Ik heb hem omgezet naar een track (spoor) die kun je gewoon volgen alleen krijg je geen aanwijzingen van linksaf die straat etc. je moet gewoon op de stippellijn blijven.
evt kun je van deze track een route maken op jouw gebruikte kaart en met jouw instellingen maar de kans is redelijk groot dat je dan afwijkingen krijgt.
- Bijlagen
-
- groningen ploegroute track.gpx
- (19.66 KiB) 132 keer gedownload
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Van route naar track
Ik heb de route laten herberekenen in Mapsource op de OpenFietsMap kaart (aannemend dat dit in Basecamp ook zo gaat). Er ontstaat dan een route die plm. 8km langer is dan de oorspronkelijke. Dat komt doordat er meerdere 'heen-en-weertjes' berekend worden als gevolg van (te) onnauwkeurige plaatsing van de routepunten in de aangeleverde route.
Om van veel gedoe af te zijn kun je daarom inderdaad beter het advies van @HaWee hierboven volgen en er eerst een track van maken en die in je Etrex zetten. Getest op een Edge Touring (zonder afslagaanwijzingen) en dat gaat prima.
Om van veel gedoe af te zijn kun je daarom inderdaad beter het advies van @HaWee hierboven volgen en er eerst een track van maken en die in je Etrex zetten. Getest op een Edge Touring (zonder afslagaanwijzingen) en dat gaat prima.
Colorado 300 / Edge 800 / Edge Touring Plus / Edge Explore 2