Ik heb mapsource map Benelux topo versie 6.15.7.
Ik heb volgend probleem vastgesteld als
1. ik route maak en save als gpx
2 opnieuw open in mapsource van mijn gpx
resultaat:
de route verschijnt wel maar niet mooi op de wegen zoals in de oorspronkelijke route.
Wat doe ik fout? Hoe dit te voorkomen?
Dank voor de hulp,
Rob
problemen met GPX en mapsource
Re: problemen met GPX en mapsource
Laatst gewijzigd door Dingeman op 25 jan 2019 17:45, 1 keer totaal gewijzigd.
Re: problemen met GPX en mapsource
Ik vermoed dat je te weinig waypoints/viapunten hebt geplaatst en dat op sompige stukken mapsource de route vervolgd naar de instellingen die je op dat moment hebt ingesteld.
dat van het noorden boven is voor basecamp weet niet of dat ook geld voor mapsource
dat van het noorden boven is voor basecamp weet niet of dat ook geld voor mapsource
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.