Kaartfout
Kaartfout
Waar en hoe kan ik een kaartfout doorgeven? Ik woon inmiddels bijna 19 jaar op hetzelfde adres en niet één navigatiesysteem kent de juiste plaats voor het straatje waar ik woon. Gisteren een nieuwe Garmin Zumo 345LF gekocht, ook deze kent het straatje niet, wel op een plek enige tientallen meters verderop, maar die straat heeft een andere naam, die weer tussen mijn straatje en de verkeerde plek voor mijn straatje in ligt. Blijft komisch, dat zoiets na 19 jaar nog niet is gemeld en/of verbeterd.
Re: Kaartfout
Ik zal er eens mee bezig. Late reactie is trouwens, omdat ik een mailtje van berichtje had verwacht, zoals in veel andere fora.
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2593
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Kaartfout
@RRett
Gebruikerspaneel => Foruminstellingen => Wijzig berichtstandaarden
N.B. zoals in veel andere fora ook hier liever geen dubbelpostings
Gebruikerspaneel => Foruminstellingen => Wijzig berichtstandaarden
N.B. zoals in veel andere fora ook hier liever geen dubbelpostings
Groeten
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO