herberekenen
herberekenen
Hallo,ik heb al een jaar of 5 de streetpilot 3 de luxe.
Mijn vraag is als ik op route herberekenen druk, wat gebeurt er dan in de gps?En wanneer moet ik dit gebruiken?
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Je kunt iets in de route hebben gewijzigd, of de routeringsinstellingen hebben veranderd.
Ook kun je van de route zijn afgeraakt, zodat je een afwijkende positie hebt gekregen.
Herberekenen berekent de route opnieuw, rekening houdend met de nieuwe gegevens.
Ook kun je van de route zijn afgeraakt, zodat je een afwijkende positie hebt gekregen.
Herberekenen berekent de route opnieuw, rekening houdend met de nieuwe gegevens.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
Bedankt voor de snelle reactie.++ Lex ++ schreef:Je kunt iets in de route hebben gewijzigd, of de routeringsinstellingen hebben veranderd.
Ook kun je van de route zijn afgeraakt, zodat je een afwijkende positie hebt gekregen.
Herberekenen berekent de route opnieuw, rekening houdend met de nieuwe gegevens.
Maar als ik een route in mijn st3 heb geladen ,dan kan ik hieraan toch niets meer veranderen?
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Tuurlijk wel.
MapSource is een hulpprogramma op de computer, waar het allemaal wat handiger gaat, maar routes kun je ook op het toestel zelf maken en veranderen.
In het routemenu, waar je onderaan de routelijst kiest, staan ook nieuw en via-punten.
Het eerste gebruik je om een nieuwe route te maken, het tweede om bij de actieve route viapunten toe te voegen of te verwijderen.
Ook bij vijf jaar gebruik kunnen er nog mogelijkheden zijn die je altijd over het hoofd zag. Het is nu eenmaal een complex apparaat.
Advies, gewoon er mee spelen en alle onbekende dingen proberen of opzoeken, zoals je kennelijk ook op het herberekenen bent gestuit.
MapSource is een hulpprogramma op de computer, waar het allemaal wat handiger gaat, maar routes kun je ook op het toestel zelf maken en veranderen.
In het routemenu, waar je onderaan de routelijst kiest, staan ook nieuw en via-punten.
Het eerste gebruik je om een nieuwe route te maken, het tweede om bij de actieve route viapunten toe te voegen of te verwijderen.
Ook bij vijf jaar gebruik kunnen er nog mogelijkheden zijn die je altijd over het hoofd zag. Het is nu eenmaal een complex apparaat.
Advies, gewoon er mee spelen en alle onbekende dingen proberen of opzoeken, zoals je kennelijk ook op het herberekenen bent gestuit.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
- STXrider
- WayPoint relatie
- Berichten: 1043
- Lid geworden op: 14 feb 2007 20:38
- Locatie: Landsingerland
Re: herberekenen
Paulgol schreef: Hallo,ik heb al een jaar of 5 de streetpilot 3 de luxe.
Mijn vraag is als ik op route herberekenen druk, wat gebeurt er dan in de gps?En wanneer moet ik dit gebruiken?
Dan wordt het toch een tijd, je weer eens in de handleiding te verdiepen danwel vaker het apparaat te gebruiken. Na 5 jaar schaam je!
Maar we zijn niet boos, maar alleen een beetje verdrietig .......
Herberekenen:
- 1. Bij herberekenen gewoon, dan wordt de route weer berekent naar de instellingen van het apparaat op dat moment. En dat kan afwijken van de instellingen van een route die je op je PC hebt gemaakt.
- 2. Als je van de route afwijkt wil het voorkomen dat hij gaat herbereken. Wil je dat niet, annuleren. je kan hem laten ( door instellen) vragen of je wilt herberekenen of uitschakelen.
- 3. Als je de GPSIII een binnendoor route naar huis hebt laten berekenen en het duurt te lang, dan verander je de instelling in snelwegen (2x menu en dan naar systeem instelling) en dan herberekenen
Re: herberekenen
oke ik heb ook nog een vraag.STXrider schreef:Paulgol schreef: Hallo,ik heb al een jaar of 5 de streetpilot 3 de luxe.
Mijn vraag is als ik op route herberekenen druk, wat gebeurt er dan in de gps?En wanneer moet ik dit gebruiken?
Dan wordt het toch een tijd, je weer eens in de handleiding te verdiepen danwel vaker het apparaat te gebruiken. Na 5 jaar schaam je!
Maar we zijn niet boos, maar alleen een beetje verdrietig .......
Herberekenen:
- 1. Bij herberekenen gewoon, dan wordt de route weer berekent naar de instellingen van het apparaat op dat moment. En dat kan afwijken van de instellingen van een route die je op je PC hebt gemaakt.
- 2. Als je van de route afwijkt wil het voorkomen dat hij gaat herbereken. Wil je dat niet, annuleren. je kan hem laten ( door instellen) vragen of je wilt herberekenen of uitschakelen.
- 3. Als je de GPSIII een binnendoor route naar huis hebt laten berekenen en het duurt te lang, dan verander je de instelling in snelwegen (2x menu en dan naar systeem instelling) en dan herberekenen
het probleem wat bij mij voor kwam (op de ST 2610) is als ik een route reed en van d eroute afweek door bv een afzetting, hij alles ging "herberekenen" alleen bracht mij vervolgens direct naar het laaste punt in de route. daarom zette ik het herberekeken uit, maar vervolgens ging alles fout en kwam ik nergens meer.
nu heb ik een st2720 in aantocht, en vraag ik mij af of dit ook gaat gebeuren bij dit monstertje.
zo ja wat moet ik dan doen om dat te voorkomen. wil di eroute wel uit rijden volgens mijn weggetjes_. heb me hier rot gezocht maar het niet echt gevonden dus nu deze inhaking dan maar
dontwalk .
Wacht nauw ff tot jij die garmin 2720 uit de US hier heb, en ga dan eens met een handleiding er bij ff kijken wat je moet doen.
Het meest logie'se is route herberekenen gewoon uit zetten. als je de route niet wil laten herberekenen.
Maar hier ( http://forum.gps.nl/viewtopic.php?t=268 ... highlight= ) heb je toch een 2720 al eerder gehad . en nooit geweten dat dit uit of aan gezet kon worden ?????????
Wacht nauw ff tot jij die garmin 2720 uit de US hier heb, en ga dan eens met een handleiding er bij ff kijken wat je moet doen.
Het meest logie'se is route herberekenen gewoon uit zetten. als je de route niet wil laten herberekenen.
Maar hier ( http://forum.gps.nl/viewtopic.php?t=268 ... highlight= ) heb je toch een 2720 al eerder gehad . en nooit geweten dat dit uit of aan gezet kon worden ?????????
Zie nooit iets als een probleem .
Maar als een uitdaging.
Navigeer nu met .
Twee keer rechts één keer links enz. ( ook leuk op zijn tijd om te rijden) of
Zumo 660 met CN europa NT 2010.3 Map course 6.15.7 en Onroute motorkaart.
Maar als een uitdaging.
Navigeer nu met .
Twee keer rechts één keer links enz. ( ook leuk op zijn tijd om te rijden) of
Zumo 660 met CN europa NT 2010.3 Map course 6.15.7 en Onroute motorkaart.
eehh dat klopt, alleen heb ik met die maar weinig gereden. die zat namelijk op de motor die ik kocht (2e hands), en op de eerste rit waarop ik hem gebruikte ging hij pleite.brevaaart schreef:dontwalk .
Wacht nauw ff tot jij die garmin 2720 uit de US hier heb, en ga dan eens met een handleiding er bij ff kijken wat je moet doen.
Het meest logie'se is route herberekenen gewoon uit zetten. als je de route niet wil laten herberekenen.
Maar hier ( http://forum.gps.nl/viewtopic.php?t=268 ... highlight= ) heb je toch een 2720 al eerder gehad . en nooit geweten dat dit uit of aan gezet kon worden ?????????
naar aanleiding van jouw opmerking ff de doos opgezocht in de garage waar ik alle papieren die ik ooit bij motoren heb gekregen bewaarde en allen de papieren van de "oude set" (dat is mijn eerste set) uit een grijs verleden gevonden, en begin ik mij zorgen te maken. dacht namelijk dat ik die met de Voyager eigenaar (waar hij op zat) had mee gegeven. als ik nu maar niet de verkeerde dingen heb mee gegeven. lk kan die van de 2720 niet vinden en zag hier dat het dus geen 2610 was, maar een Streetpilot III. neem aan dat die allemaal hetzelfde werken dus ga ik zo eens lezen over dat herberekenen. (nooit naar gekeken eigenlijk, dom ik weet het maar oke).
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3857
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: herberekenen
Het is geen monstertje, maar een engel.dontwalk schreef:het probleem wat bij mij voor kwam (op de ST 2610) is als ik een route reed en van d eroute afweek door bv een afzetting, hij alles ging "herberekenen" alleen bracht mij vervolgens direct naar het laaste punt in de route. daarom zette ik het herberekeken uit, maar vervolgens ging alles fout en kwam ik nergens meer.
nu heb ik een st2720 in aantocht, en vraag ik mij af of dit ook gaat gebeuren bij dit monstertje.
Alleen moet je de engel weten te bespelen.
Eerst de route laten herberekenen en daarna het herberekenen uitzetten is volgens mij een onlogische volgorde.
Zoals al zo dikwijls op dit forum geschreven, als je routes ga rijden herberekenen uitzetten.
Daarna de routes laden en rijden maar. Ik heb er al jaren plezier van en ben nog nooit het bos in gestuurd door mijn 2610.
Mocht dit wel gebeuren, dan ligt het meestal aan mezelf. Dan ben ik iets aan het uitproberen....
Dus stap 1: Herberekenen uitzetten
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets