Hard-reset Streetpilot III
- jkelder
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 3017
- Lid geworden op: 15 mar 2004 21:35
- Locatie: Den Ham (N52 27.842 E6 29.802)
- Contacteer:
De laatste firrmware update van de de GPS III+ (juni 2002) is toch behoorlijk jonger dan die van de GPS III (januari 2000) en is niet ver voor de laatste update van de GPS V (oktober 2003).
Dus met de laatste firmware update van de GPS III+ ( http://www8.garmin.com/support/download ... sp?id=3479 ) bestaat er een kansje.
Dus met de laatste firmware update van de GPS III+ ( http://www8.garmin.com/support/download ... sp?id=3479 ) bestaat er een kansje.
Groet'n van .. Jan oet brinkdorp 'n Ham.
GPSV, Quest, Forerunner 310XT/410, Edge 705HR/CAD, Edge 800 Bundel, Nüvi 860, Oregon 550t, Edge 1000, Drive Smart 65, Venu, Edge 1030 Plus
Voor Fietsroutenetwerk, Wandelnetwerk en Paardrijnetwerk : Zie http://planner.gps.nl
GPSV, Quest, Forerunner 310XT/410, Edge 705HR/CAD, Edge 800 Bundel, Nüvi 860, Oregon 550t, Edge 1000, Drive Smart 65, Venu, Edge 1030 Plus
Voor Fietsroutenetwerk, Wandelnetwerk en Paardrijnetwerk : Zie http://planner.gps.nl
Ik denk dat je er maar beter batterijen insteekt want anders zal het niet werken ,want je moet spanning hebben. die batterijen er uitnemen doet men om zeker te zijn dat het toestel uit staat voor je aan de reset begint,maar dan moeten ze er terug in om je toestel van stroom te voorzien.
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
- Klaverblaadje
- WayPoint relatie
- Berichten: 109
- Lid geworden op: 23 dec 2007 09:19
- Locatie: Spanbroek
Canada
Bericht vervallen
Laatst gewijzigd door Klaverblaadje op 9 jul 2008 09:13, 1 keer totaal gewijzigd.
Nu:Nuvi 5000 / E-map USA /Nuvi 250 / Nuvi 1490
verkocht GPS12 SP1 SPIII SPIII NavTalk / Gestolen 176C 53518585
CN5-7-8-9-2008 / RR4 / CS4 / MG7 / US.RR / worldmap / waterkaart ned.
verkocht GPS12 SP1 SPIII SPIII NavTalk / Gestolen 176C 53518585
CN5-7-8-9-2008 / RR4 / CS4 / MG7 / US.RR / worldmap / waterkaart ned.
- Klaverblaadje
- WayPoint relatie
- Berichten: 109
- Lid geworden op: 23 dec 2007 09:19
- Locatie: Spanbroek
Canada
Ja dat had ik zelf ook al gemerkt, niet de datum maar wel het jaar te laat gezien.
Nu:Nuvi 5000 / E-map USA /Nuvi 250 / Nuvi 1490
verkocht GPS12 SP1 SPIII SPIII NavTalk / Gestolen 176C 53518585
CN5-7-8-9-2008 / RR4 / CS4 / MG7 / US.RR / worldmap / waterkaart ned.
verkocht GPS12 SP1 SPIII SPIII NavTalk / Gestolen 176C 53518585
CN5-7-8-9-2008 / RR4 / CS4 / MG7 / US.RR / worldmap / waterkaart ned.
Streetpilot III
Heb me net laten registreren op dit forum omdat ik in de shit zit met mijn streetpilot III. Ik heb dit jaar de nieuwe versie van Mapsource gïnstalleerd en blijkbaar deze niet goed overeen met de Streetpilot III. Ik weet dat is een oud bakske, maar doet het nog naar behoren. Wat gaat er fout of helemaal niet: een route overdragen vanuit Mapsource dmv USB datatraveller werkt normaal. Als ik dan de datacard in het gps toestel steekt zegt deze dat hij de kaarten niet kan openen. Als ik in de lijst van de roete ga kijken, staan er helemaal geen routes in. Ik weet niet meer wat te doen, ben er al uren mee bezig. Binnen 2 weken vertrek naar CROATIE en nu dit probleem. Kan iemand mij raad geven aub.
Met dank.
Met dank.
Once a boxer - always a boxer
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2589
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: Streetpilot III
bedoelt u dat u dit jaar nieuw kaartmateriaal - dat heet City Navigator Europe - hebt geïnstalleerd of bedoelt u een update van MapSource op uw PC?hagar schreef: Ik heb dit jaar de nieuwe versie van Mapsource gïnstalleerd en blijkbaar deze niet goed overeen met de Streetpilot III. ... een route overdragen vanuit Mapsource dmv USB datatraveller werkt normaal. Als ik dan de datacard in het gps toestel steek zegt deze dat hij de kaarten niet kan openen..
Het klinkt imho alsof het om kaartmateriaal gaat dat niet voor uw SPIII geschikt is (CNE NT 2009?) of dat niet is geunlockt.
geen dubbelpostings svp
Groeten
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Hagar,
Misschien ten overvloede, maar routes stuur je via de seriele kabel rechtstreeks naar de SP3.
Detailkaarten via de USB cardreader op de geheugenkaart zetten vanuit Mapsource.
Als je dus nieuw kaartmateriaal hebt eerst de benodigde nieuwe kaartdelen op de geheugenkaart laden.
Groeten
Ton
Misschien ten overvloede, maar routes stuur je via de seriele kabel rechtstreeks naar de SP3.
Detailkaarten via de USB cardreader op de geheugenkaart zetten vanuit Mapsource.
Als je dus nieuw kaartmateriaal hebt eerst de benodigde nieuwe kaartdelen op de geheugenkaart laden.
Groeten
Ton
Navigator IV op BMW K1600GT + Zumo 550 op Laverda RGS Executive en GPSmap 62s om te wandelen en op de fiets.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 18
- Lid geworden op: 24 nov 2005 17:44
- Locatie: Leidschendam
Help, m'n SP III heeft na de hard-reset nog steeds kuren
Op de geheugenmodule en op de pc staan de kaarten van CN 2009. Als ik een route maak en die daarna oproep in de SP III krijg ik te lezen dat het kaartmateriaal niet overeen komt.
Vlak voordat het apparaat met een grote boog het zolderraam uit ging dacht ik aan dit forum en ik vond het topic m.b.t. de hard-reset.
Die heb ik uitgevoerd, kwam inderdaad in Kansas uit en na 10 minuten wachten op de satellieten was ik weer in Europa.
Daarna heb ik de laatst gemaakte routes in de SP III gezet en ik kreeg weer dezelfde melding.
Wat gaat er fout (bij mij of in het apparaat)
Groetjes,
Eric Hoogstraat
Op de geheugenmodule en op de pc staan de kaarten van CN 2009. Als ik een route maak en die daarna oproep in de SP III krijg ik te lezen dat het kaartmateriaal niet overeen komt.
Vlak voordat het apparaat met een grote boog het zolderraam uit ging dacht ik aan dit forum en ik vond het topic m.b.t. de hard-reset.
Die heb ik uitgevoerd, kwam inderdaad in Kansas uit en na 10 minuten wachten op de satellieten was ik weer in Europa.
Daarna heb ik de laatst gemaakte routes in de SP III gezet en ik kreeg weer dezelfde melding.
Wat gaat er fout (bij mij of in het apparaat)
Groetjes,
Eric Hoogstraat
Hou 't rubber waar 't hoort: op straat!