Routes van buiten kun je het beste eerst in MapSource zetten, en daar maak je een kopie. Vervolgens herbereken je het origineel, en als er daardoor verschillen ontstaan maak je hem gelijk aan de kopie door waar nodig tussenpunten te plaatsen.
Wis de kopie. Nu kun je de aan de nieuwe kaart aangepaste route zowel op de computer opslaan, als naar je Quest versturen. Hij zal daar niet herberekend worden omdat hij op de nieuwe kaart gemaakt is.
Quest maakt rechte lijnen in route en volgt geen weg
Ja dat is dan de enige oplossing++ Lex ++ schreef:Routes van buiten kun je het beste eerst in MapSource zetten, en daar maak je een kopie. Vervolgens herbereken je het origineel, en als er daardoor verschillen ontstaan maak je hem gelijk aan de kopie door waar nodig tussenpunten te plaatsen.
Wis de kopie. Nu kun je de aan de nieuwe kaart aangepaste route zowel op de computer opslaan, als naar je Quest versturen. Hij zal daar niet herberekend worden omdat hij op de nieuwe kaart gemaakt is.
Yamaha FZ1S Zumo 350LM