kaart schuift niet mee tijdens fietsen
kaart schuift niet mee tijdens fietsen
Wie kan ons helpen? We hebben een Garmin Etrex HCX.
Als we een route via de GPS fietsen en we fietsen uit beeld, schuift de kaart niet automatisch mee. Is er een mogelijkheid om dit in te stellen?
Als we een route via de GPS fietsen en we fietsen uit beeld, schuift de kaart niet automatisch mee. Is er een mogelijkheid om dit in te stellen?
- Thingvellir
- WayPoint relatie
- Berichten: 974
- Lid geworden op: 5 jul 2006 14:33
- Locatie: Aarle Rixtel
Hoe het met een eTrex zit weet ik niet, maar een 60CSx kent een positiemode en een schuifmode. In de positiemode blijft je positie (zwart pijltje) altijd in het midden van de kaart, die meeschuift.
Als je handmatig een positie op de kaart aanwijst, bij trackback dus ook, dan zit je in de schuifmode, waarbij de kaart niet meeschuift met je veranderende positie. De oplossing? Bij een 60CSx op quit drukken, waardoor je één pagina teruggaat. Waarschijnlijk moet dat bij een eTrex ook lukken.
Succes.
Als je handmatig een positie op de kaart aanwijst, bij trackback dus ook, dan zit je in de schuifmode, waarbij de kaart niet meeschuift met je veranderende positie. De oplossing? Bij een 60CSx op quit drukken, waardoor je één pagina teruggaat. Waarschijnlijk moet dat bij een eTrex ook lukken.
Succes.
Groet, Thingvellir
SP c510 - Nüvi 2445 LM - GPSmap 76S - GPSmap 60CSx -
CN Europa v9 - CN North America 2008 - CN North America NT 2013.2 - OnRoute wandelkaart - diverse topo's van O.S.M.
Ik vind een onderschrift maar onzin.
SP c510 - Nüvi 2445 LM - GPSmap 76S - GPSmap 60CSx -
CN Europa v9 - CN North America 2008 - CN North America NT 2013.2 - OnRoute wandelkaart - diverse topo's van O.S.M.
Ik vind een onderschrift maar onzin.
Dat klopt. Ogenschijnlijk gebeurt er niets. Zeker als (bij GPS uit) je huidige positie (ver) verwijderd is van de geactiveerde track. Ga weer terug naar het kaartvenster en zoom "out". Nu zul je de track terug zien op de kaart.tende schreef:huubc
ik heb het geprobeerd maar na het selecteren van een track ga ik naar ok ipv kaart maar dan gebeurd er verder niets en als ik dan de cursor intoets dan moet ik weer opnieuw beginnen.wat doe ik fout alvast bedankt.
Als je de track gaat rijden zal de kaart meeschuiven.
Laatst gewijzigd door huubc op 15 jun 2008 09:17, 1 keer totaal gewijzigd.
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Als je kaart aanklikt komt de track in beeld, waar je ook bent.
Als je OK drukt komt je positie in beeld, en de track dus alleen als je er dicht bij bent. Maar als je voldoende inzoomt gaat de kaart bij beweging gewoon onder je positie doorschuiven, daar heeft de track niets mee te maken.
Als je OK drukt komt je positie in beeld, en de track dus alleen als je er dicht bij bent. Maar als je voldoende inzoomt gaat de kaart bij beweging gewoon onder je positie doorschuiven, daar heeft de track niets mee te maken.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
-
- Berichten: 19
- Lid geworden op: 24 apr 2016 10:26
Re: kaart schuift niet mee tijdens fietsen
goede avond,
ik heb dit probleem over niet meeschuiven van de kaart gelezen,en ik heb het zelfde probleem,alleen stopt dit probleem en zie ik geen oplossing.ik heb ook een etrex vista hcx.
ik heb dit probleem over niet meeschuiven van de kaart gelezen,en ik heb het zelfde probleem,alleen stopt dit probleem en zie ik geen oplossing.ik heb ook een etrex vista hcx.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: kaart schuift niet mee tijdens fietsen
beschrijf nauwkeuriger wat je doet, je doet een handeling te veel of te weinig waardoor het fout gaat maar als je niet verteld wat je doet is het lastig te zeggen wat je fout doet
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: kaart schuift niet mee tijdens fietsen
vrij naar Thingvellir schreef:Als je handmatig een positie op de kaart aanwijst, ..., dan zit je in de schuifmode, waarbij de kaart niet mee schuift met je veranderende positie. De oplossing? Op Quit drukken, waardoor je teruggaat naar de huidige positie. Daarna gaat de kaart weer schuiven.
Niet meer actief op dit forum...
-
- Berichten: 19
- Lid geworden op: 24 apr 2016 10:26
Re: kaart schuift niet mee tijdens fietsen
wat ik doe is het volgende:ga in menu naar tracks,met joy stick naar opgeslagen route,enter,opgeslagen track komt in beeld.
in beeld:naam,afstand,gebied,kleur,vinkje op toon op kaart.onder 4 blokjes,wis,kaart,trackback o.k dan met stick naar kaart,enter .kaart met route komt in beeld.dan zoom ik naar 300m en ga met stick kaart schuiven tot ik mijn zwarte driehoekje in beeld heb.dan ga ik fietsen en driehoekje verplaatst maar loopt op den duur van kaart af,dus schuif ik de kaart er weer onder.en dat tijdens fietsvakantie 700km. lang. hoop op een tip wat ik fout doe,want dan kan ik straks meteen testen.alvast bedankt
in beeld:naam,afstand,gebied,kleur,vinkje op toon op kaart.onder 4 blokjes,wis,kaart,trackback o.k dan met stick naar kaart,enter .kaart met route komt in beeld.dan zoom ik naar 300m en ga met stick kaart schuiven tot ik mijn zwarte driehoekje in beeld heb.dan ga ik fietsen en driehoekje verplaatst maar loopt op den duur van kaart af,dus schuif ik de kaart er weer onder.en dat tijdens fietsvakantie 700km. lang. hoop op een tip wat ik fout doe,want dan kan ik straks meteen testen.alvast bedankt
Re: kaart schuift niet mee tijdens fietsen
Zie andere draadje van gisteravond... Daar stel je dezelfde vraag ongeveer.
http://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=3&t=47406
Egbert
ps: .. en het antwoord van Eric is de oplossing... QUIT .. na aanraking van het stickje.
http://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=3&t=47406
Egbert
ps: .. en het antwoord van Eric is de oplossing... QUIT .. na aanraking van het stickje.
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap
-
- Berichten: 19
- Lid geworden op: 24 apr 2016 10:26
Re: kaart schuift niet mee tijdens fietsen
heb i.d.d twee keer dezelfde vraag gesteld.(zo wanhopig ben ik)maar heb net gereden,en tijdens de navigatie r.boven op return gedrukt maar kom dan in schermpje waar de track staat met kaart,o.k enzovoort.toen opnieuw track en hierna kaart geenterd en ingezoomd toen tijdens rijden garmin uit en opnieuw aangezet en,,,,waarempel het werkte de kaart bewoog mee.maar nu hoop ik dat dit zo blijft werken zodat ik hem kan gebruiken.een vorige keer deed ik hetzelfde en toen was de routestreep niet te zien maar alleen een kaart met enkele plaatsnamen.het lijkt wel een toverdoos!