ik kreeg van een collega de routes voor een driedaagse trip die we binnekort zullen doen, het bestand heeft de naam: "driedaagse elzas".
ik kan het zonder problemen openen met city navigator, ik bezit versie 4.00, versie 5 en versie 6.
een andere collega heeft alleen versie 4.00 en vroeg me om de routes om te zetten naar 4.00.
mijn vraag is nu, hoe kan ik weten in welke versie deze routes aangemaakt zijn? kan ik de routes op de één of andere manier opslaan als MPS bestand zodat de oudere versies ze kunnen lezen? als ik een route wil opslaan krijg ik alleen de optie om die als mdb bestanden op te slaan.
moet ik de route herberekenen in mijn versie 6 om zeker te zijn dat ze op mijn sp3 bruikbaar zullen zijn?
hoe kan ik ontdekken welke instellingen werden gebruikt voor het aanmaken van deze routes, korste weg? snelste weg?...
iemand die me kan helpen?
goetjes
johan
route bruikbaar maken voor anderen
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
- ErikS
- WayPoint relatie
- Berichten: 1140
- Lid geworden op: 10 mei 2004 20:48
- Locatie: Scherpenzeel
- Contacteer:
Misschien handig om hierbij de link naar de betreffende uitleg te zetten. Waar kan ik die vinden???Hans Vaessen schreef:Ik heb de uitleg van 'route komt niet overeen met beschikbare detailkaarten' uitgebreid; ik denk dat je vragen daarin nu allemaal beantwoord woorden.
Succes!
volg een rijvaardigheidstraining, omdat motorrijden altijd beter (en veiliger) kan!
forced to have a TomTOM in the car and a Zumo XT on my motorbike (BMW R1250RT met TFT and NAV),
and still the Colorado for Geocaching, Cycling and the hike!
forced to have a TomTOM in the car and a Zumo XT on my motorbike (BMW R1250RT met TFT and NAV),
and still the Colorado for Geocaching, Cycling and the hike!
- Hans Vaessen
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 24525
- Lid geworden op: 9 mar 2004 21:38
- Locatie: Rectum (vlakbij Notter)
- Contacteer:
Ach, neem me niet kwalijk; was de link vergeten. Alsnog: http://forum.gps.nl/viewtopic.php?t=163
Dit bericht maakt deel uit van de 'sticky's' binnen mapsource; in algemene zin aan te raden deze berichten altijd even te doorlopen.
Dit bericht maakt deel uit van de 'sticky's' binnen mapsource; in algemene zin aan te raden deze berichten altijd even te doorlopen.
Groeten uit Rectum,
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp
Hans
Vier uur MrGPS videocursus Garmin Basecamp