Gewoonlijk breng ik onmiddellijk na een wandeling of fietstocht de trackinformatie over naar mijn PC (Oziexplorer of digitale stafkaart).
Voor een tweedaagse tocht had ik de tracks bewaard voor dag1 en dag2. Toen ik de tracks wou opladen naar de PC bleken er drie tracks te bestaan: dag1, dag2 en ACTIVE LOG. dag1 bevatte een beperkt aantal trackpoints van de track van de eerste dag, dag2 bevatte een beperkt aantal trackpoints van de eerste EN de tweede dag en ACTIVE LOG bevatte een heel groot aantal trackpoints van beide dagen. Bovendien gaat in dag1 en dag2 alle tijdsinformatie verloren bij het opladen naar Oziexplorer.
Is het normaal dat bij opgeslagen tracks een aantal punten weggelaten worden en ligt het weglaten van de tijdsinformatie aan de GPS op aan Ozi?
opslaan tracks in GPSMAP76S
-
- Berichten: 24
- Lid geworden op: 20 feb 2005 12:02
Ben niet zeer deskundig maar....
Na het opslaan van TRACK1 heb je waarschijnlijk de actieve log niet gewist. (OPSLAAN en benoemen=> terug nr SCHERM van aktieve log=>wissen) Dit doe je best voordat je dag 2 aanvangt.
Vandaar in TRACK1 bevat minderpunten en wordt minder 'vereenvoudigd'
TRACK 2 daarentegen....
Wat betreft tijdsinfo heb ik geen idee.
Noteer ook dat aan het opslaan 't een + 't ander verandert is met de nieuwe firmware (check garmin)
MVG
Dirk
Na het opslaan van TRACK1 heb je waarschijnlijk de actieve log niet gewist. (OPSLAAN en benoemen=> terug nr SCHERM van aktieve log=>wissen) Dit doe je best voordat je dag 2 aanvangt.
Vandaar in TRACK1 bevat minderpunten en wordt minder 'vereenvoudigd'
TRACK 2 daarentegen....
Wat betreft tijdsinfo heb ik geen idee.
Noteer ook dat aan het opslaan 't een + 't ander verandert is met de nieuwe firmware (check garmin)
MVG
Dirk