Gister tijdens een rondrit,om zot te worden, het woord NADERT steeds op de Zumo660. Route verschillende keren opnieuw geïmporteerd maar het bleef. de afstand tot volgende punt werd ook niet aangegeven , daardoor verschillende keren fout gereden.
nu tijdens het leegmaken vd gps zie ik dat in mijn man zijn gps "importeer gegevens" nog staan, alhoewel ik alles dacht verwijderd te hebben uit de gps, waar zit er nog iets verstopt ???
wie weet raad , er zou een programma javawa tools bestaan maar dat lijkt chinees
NADERT
Re: NADERT
Dat nadert is omdat je met harde viapunten rijdt en die worden dan weer geggeven,de oplossing daar voor is met een track rijden.
de bestanden die bij importeren staan kan je enkel op de pc wissen
je toestel aan de pc hangen ,laten op starten,en dan wis je de volledige map GPX dan zijn deze verwijderd
(de map GPX maakt zichzlf opnieuw aan)
de bestanden die bij importeren staan kan je enkel op de pc wissen
je toestel aan de pc hangen ,laten op starten,en dan wis je de volledige map GPX dan zijn deze verwijderd
(de map GPX maakt zichzlf opnieuw aan)
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18256
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: NADERT
Weinig Chinees aan hoor: http://www.javawa.nl/jdm.htmlyokido schreef:er zou een programma javawa tools bestaan maar dat lijkt chinees
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 129 GPS-toestellen
Mijn 129 GPS-toestellen
Re: NADERT
Japans was misschien beter geweest voor Yokido ?
Zumo XT, KTM 790 Adventure, SRC op Schubert C3 Pro, Edge Touring, Edge Explorer 2