GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
-
- Berichten: 9
- Lid geworden op: 5 jun 2017 09:27
GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
Tot 2 x toe stopt mijn GPSMAP64s wanneer ik van Westkapelle naar Vlissingen fiets.
Met name op het stuk vanaf Zoutelande tot aan het centrum van Vlissingen.
Het GPS-signaal is prima, ik stopte er halverwege nieuwe accu's in, maar niets mocht baten.
Een stukje fietsen en hij gaat weer op zwart. Opnieuw aanzetten en dan doet hij het weer voor een tijdje.
Heeft iemand dezelfde ervaring?
En een idee van de oorzaak?
De zeeschepen varen aan de andere kant van het duin, maar dan noch verwacht je dit niet.
Help!
Groet,
Erik
Met name op het stuk vanaf Zoutelande tot aan het centrum van Vlissingen.
Het GPS-signaal is prima, ik stopte er halverwege nieuwe accu's in, maar niets mocht baten.
Een stukje fietsen en hij gaat weer op zwart. Opnieuw aanzetten en dan doet hij het weer voor een tijdje.
Heeft iemand dezelfde ervaring?
En een idee van de oorzaak?
De zeeschepen varen aan de andere kant van het duin, maar dan noch verwacht je dit niet.
Help!
Groet,
Erik
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
Het zou misschien ook wel helpen als je er bij vertel welke kaart(en) je gebruik en dergelijk soort dingen.
Want het zou bv een kaartfout kunnen zijn als je een OSM product gebruik....
Want het zou bv een kaartfout kunnen zijn als je een OSM product gebruik....
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18237
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
Het zou inderdaad wel eens aan de kaart(en) kunnen liggen...
De schepen op zee hebben echter geen enkele invloed.
De schepen op zee hebben echter geen enkele invloed.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
-
- Berichten: 9
- Lid geworden op: 5 jun 2017 09:27
Re: GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
Ik gebruik de openfietsmap, maar het gaat wel om verschillende versies.
Maar het lijkt de meest logische verklaring, dus ga ik dit verschijnsel daar maar eens melden.
Bedank en groet, Erik
Maar het lijkt de meest logische verklaring, dus ga ik dit verschijnsel daar maar eens melden.
Bedank en groet, Erik
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18237
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
Gebeurt het altijd op dezelfde plek?
Volg je een route of gebeurt het ook zonder een route actief te hebben?
Heb je meer dan één kaart actief?
Gebeurt het ook als alle kaarten uitgeschakeld zijn?
Volg je een route of gebeurt het ook zonder een route actief te hebben?
Heb je meer dan één kaart actief?
Gebeurt het ook als alle kaarten uitgeschakeld zijn?
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 128 GPS-toestellen
Mijn 128 GPS-toestellen
-
- Berichten: 9
- Lid geworden op: 5 jun 2017 09:27
Re: GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
Zoals ik aangaf, altijd op dezelfde route.
De andere tests heb ik niet uitgevoerd en zal dat ook niet binnenkort kunnen doen, aangezien het voor mij een knap eind weg is en ik er daarom hooguit een keer per jaar kom.
De andere tests heb ik niet uitgevoerd en zal dat ook niet binnenkort kunnen doen, aangezien het voor mij een knap eind weg is en ik er daarom hooguit een keer per jaar kom.
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22860
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
maar had je meer dan één routerende kaart actief? Oftewel, heb je behalve de ofm nog een andere kaart geinstalleerd en is het mogelijk dat die ook aan stond?
"Always Look on the Bright Side of Life"
-
- Berichten: 9
- Lid geworden op: 5 jun 2017 09:27
Re: GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
Nee, 1 kaart actief.
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3852
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
Ik maakte de opmerking omdat ik enkele jaren geleden dit zelfde heb gehad tijdens een route tussen Waarde en Bath rijdend op de OSM-kaart. Ik wist dat ik de Oosterscheldedijk moest volgen dus had er niet veel last van. Uitzetten en weer starten. Ik dacht dat het na elkaar 3 maal gebeurde. Daarna heb ik het toestel uitgelaten.... totdat we in Tholen waren. Daarna geen problemen meer gehad.
Normaal gebruik ik de CN-kaart.
Normaal gebruik ik de CN-kaart.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Re: GPSMAP64s gaat op zwart in Zeeland
Welke versie gebruik je van de ofm? Een shutdown werd in het verleden wel veroorzaakt als er een fietsroute over een rotonde liep. Die fout zit er niet meer in. Bepaalde toestellen waren er gevoeliger voor dan andere. De Generic routable gaat nog steeds op zwart op een rotonde.
Maar fouten uit het verleden zijn geen garantie voor............
Verder gaat mijn etrex nog steeds uit als ik langs de a15 fiets bij hardinxveld. Er staat daar een communicatiemast.
Maar fouten uit het verleden zijn geen garantie voor............
Verder gaat mijn etrex nog steeds uit als ik langs de a15 fiets bij hardinxveld. Er staat daar een communicatiemast.
Etrex Vista HCX, 30 en Touch 35 op de Flyer T14 HighSpeed - Contributor Openstreetmap