route niet bij start beginnen?
route niet bij start beginnen?
Hoi,
Kan iemand mij een antwoord geven op het volgende?
Is het mogelijk om een route die vanuit mapsource in de GPSmap 276C is gezet te rijden zonder eerst naar het startpunt van die route te gaan?
Ik heb geprobeerd om bij waypoint 4 van een bepaalde route die route verder te volgen. Dit is niet gelukt. De GPS wilde me hoe dan ook eerst naar het startpunt hebben.
Wat wel mogelijk bleek is ter plaatse een nieuwe route in te voeren en hiervoor de bestaande waypoints van de oorspronkelijke route te gebruiken.
Probleem is dan dat dit niet helemaal lukt. Dit omdat de in te voeren waypoints die verder weg liggen dan pakweg 20 km niet in de lijst worden weergegeven. Dit is dan gelijk de tweede vraag.
Ik ben erg benieuwd of iemand hiervoor de oplossingen heeft.
Kan iemand mij een antwoord geven op het volgende?
Is het mogelijk om een route die vanuit mapsource in de GPSmap 276C is gezet te rijden zonder eerst naar het startpunt van die route te gaan?
Ik heb geprobeerd om bij waypoint 4 van een bepaalde route die route verder te volgen. Dit is niet gelukt. De GPS wilde me hoe dan ook eerst naar het startpunt hebben.
Wat wel mogelijk bleek is ter plaatse een nieuwe route in te voeren en hiervoor de bestaande waypoints van de oorspronkelijke route te gebruiken.
Probleem is dan dat dit niet helemaal lukt. Dit omdat de in te voeren waypoints die verder weg liggen dan pakweg 20 km niet in de lijst worden weergegeven. Dit is dan gelijk de tweede vraag.
Ik ben erg benieuwd of iemand hiervoor de oplossingen heeft.
Ik heb geen enkel probleem om met de 276c midden in de route te beginnen. Wanneer je ergens op de route bent en deze selecteerd om te navigeren,pakt hij gewoon de route op. Wat de waypoints betreft. Als je het lijstje krijgt van dichtsbijzijnde points, druk je nog een keer op menu en dan kan je ieder point selecteren uit je totale lijst.
route niet bij start beginnen?
Corbin,
Ik denk dat op jouw GPS dan toch een paar instellingen anders staan.
Want bij mij ging het echt niet. De vraag blijft wat moet ik veranderen?
Ik denk dat op jouw GPS dan toch een paar instellingen anders staan.
Want bij mij ging het echt niet. De vraag blijft wat moet ik veranderen?
Corbin, heel aardig om je te mogen bellen.
Laat me even per e-mail weten welke tijden jouw het best uitkomen.
(Vandaag is voor mij een beetje lastig.)
PS De route waarbij dit zich voordoet is van GPS tracks.
Route: Motorroute Dijk van een route
Startplaats: Woerden
Afstand: 163 km
Ik weet niet of dit probleem misschien alleen bij deze route zich voordoet?
Harro
Laat me even per e-mail weten welke tijden jouw het best uitkomen.
(Vandaag is voor mij een beetje lastig.)
PS De route waarbij dit zich voordoet is van GPS tracks.
Route: Motorroute Dijk van een route
Startplaats: Woerden
Afstand: 163 km
Ik weet niet of dit probleem misschien alleen bij deze route zich voordoet?
Harro
Laatst gewijzigd door Harro op 18 jul 2004 10:36, 1 keer totaal gewijzigd.
-
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 316
- Lid geworden op: 7 mar 2004 16:43
- Locatie: Assen
- Contacteer:
Ik heb deze route nog eens nagekeken, en nog een klein foutje in de route ontdekt.Route: Motorroute Dijk van een route
Startplaats: Woerden
Afstand: 163 km
Ik weet niet of dit probleem misschien alleen bij deze route zich voordoet?
Inmiddels staat de aangepaste route weer op GPStracks.nl
Dit foutje is niet de oorzaak van jouw probleem.
Deze route is opgebouwd uit waypoints i.p.v. viapoints, maar ook dat mag geen enkel probleem zijn.
Waarschijnlijk is het toch een instelling van je GPS.
Download al uw Fiets-, Wandel-, Mountainbike- en Motor-routes van http://www.gpstracks.nl
opgelost
Waarschijnlijk is het hele probleem terug te voeren op het feit dat ik de route niet vooraf door Mapsource heb laten herbereken.
Ik kreeg nl tijdens het activeren van de route op mijn GPS de melding dat het kaartmateriaal niet overeen kwam met de route.
Na het vooraf laten herberekenen door Mapsource is die melding op de GPS verdwenen. Daarmee is denk ik ook het probleem van alleen naar het eerste waypoint te gaan verdwenen.
Bedankt voor je tips Corbin!
Ik kreeg nl tijdens het activeren van de route op mijn GPS de melding dat het kaartmateriaal niet overeen kwam met de route.
Na het vooraf laten herberekenen door Mapsource is die melding op de GPS verdwenen. Daarmee is denk ik ook het probleem van alleen naar het eerste waypoint te gaan verdwenen.
Bedankt voor je tips Corbin!
Route: Motorroute Dijk van een route
Startplaats: Woerden
Afstand: 163 km
Ik weet niet of dit probleem misschien alleen bij deze route zich voordoet?
Ik heb deze route nog eens nagekeken, en nog een klein foutje in de route ontdekt.
Inmiddels staat de aangepaste route weer op GPStracks.nl
Misschien een beetje off-topic en ook achterhaald inmiddels, maar ik heb deze route gereden gisteren en er zitten erg veel fouten in. Wegen die overgaan in fietspaden, wegen verboden voor motorvoertuigen. en zo nog het één en ander.
Wellicht dat dit ook het probleem in de hand werkt.