Vanmorgen toch even een vreemde functie in de 276 ontdekt. Ik heb de Off-route recalculation op Off staan. Wanneer ik de route verlaat krijg ik ook netjes "Van route" te horen. Vanmorgen reed ik echter langs een dijk (op de route) en besloot ik om te draaien om op de dijk te gaan rijden. Tot mijn verbazing ging de 276 de route direct automatisch herberekenen (sterker nog, maar dit terzijde, de nieuwe route liep over de dijk, wat ook mijn bedoeling was).
Weet iemand of hier een gedachte achter zit, of is dit een bug?
Herberekenen na omdraaien?
Volgens mij is dit een bug, die de 2610 ook heeft.
Die doet precies hetzelfde. Ik heb het al een paar keer gemerkt, als ik bijvoorbeeld terugdraai naar een tankstation of een café waaraan ik net voorbijgereden ben.
Effe melden bij Garmin zeker?
Salut,
Michel
Die doet precies hetzelfde. Ik heb het al een paar keer gemerkt, als ik bijvoorbeeld terugdraai naar een tankstation of een café waaraan ik net voorbijgereden ben.
Effe melden bij Garmin zeker?
Salut,
Michel
Toy maker / Zümo - GPS V - Quest user / BMW rider
- yzf1kr
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 1600
- Lid geworden op: 2 jun 2004 08:06
- Locatie: Heerlen
- Contacteer:
Ik weet niet of dit een "bug" is bekijk de reactie van hans eens in dit topic:
route die in gps geladen is omkeren
route die in gps geladen is omkeren
- haaje
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 585
- Lid geworden op: 4 mei 2004 20:49
- Locatie: Wageningen
Ik twijfel daar ook aan zij het dat het nut van deze manier van herberekenen mij nog ontgaat. Het zit namelijk niet alleen in de nieuwe toestellen de GPS V is ook (en al jaren) behept met het "recalculation"-virus.Ik weet niet of dit een "bug" is bekijk de reactie van hans eens in dit topic:
Ik weet wel dat er begin 2001 V-firmware-is geweest die geen off-route recalculation deed in die omstandigheden (maar die hadden weer andere "onvolkomenheden").
Net even getest, maar de 276 doet dit toch anders. Ik ben op de route omgedraaid en na een paar honderd meter wordt de route automatisch herberekend naar het bestaande eindpunt. Ik blijf terugrijden op de oude route, waarbij ik de nieuwe route verlaat. Dan volgt de melding "Van route" en that's it. Bedenk me nu dat die bij automatisch herberekenen na een paar keer het startpunt misschien wel als eindpunt zal aanmerken, zoals in het verhaal van Hans.yzf1kr schreef:Ik weet niet of dit een "bug" is bekijk de reactie van hans eens in dit topic:
route die in gps geladen is omkeren
Ik vermoed dat deze functie te maken heeft met afgesloten wegen. Wanneer je op de route omdraait neemt de 276 aan dat deze weg is geblokkeerd en zoekt een andere weg voor je. De keren dat ik dit gezien heb vraagt hij niet om een U-bocht, maar er wordt je via een omweggetje weer op de oorspronkelijke route gebracht. Erg mooi, maar dat zou wat mij betreft ook onder de instelling "Off route recalculation" moeten vallen.