278 met meest recente firmware (3.40), en NT 2010.010.
Als ik een route heb aangemaakt met mapsource, en ik ga deze vervolgens rijden (met de motor, dan zie ik dat soms de paarse route wordt aangevuld met extra rechte lijnen. Alsof tussen twee via-punten niet alleen de weg-volgende route, maar ook de Direct Route getekend wordt.
Niet over de hele route, maar zo nu en dan. Zoom ik flink uit (200 meter of zo) dan is het weg, zoom ik weer in dan hoepla! Daar is het weer. Im Mapsource zie je niks van dit alles.
Nu al bij meerdere routes gehad. Ik vraag me af of dit ook anderen is opgevallen..
Thymen
278 trekt extra lijnen....
278 trekt extra lijnen....
Nuvi 1490T + LU, Montana 600 + LU + OnRoute motor-kaarten
278 + LU/ 60CSX + CN V8 + OnRoute Wandel & Fiets
NuviCam + LU
278 + LU/ 60CSX + CN V8 + OnRoute Wandel & Fiets
NuviCam + LU
- Scheurneus
- Berichten: 9194
- Lid geworden op: 2 jun 2006 16:58
- Locatie: Leusden, bij u thuis (Privé les) of op afstand (GPS Helpdesk)
- Contacteer:
Mapsource versie?
Marco
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
- Scheurneus
- Berichten: 9194
- Lid geworden op: 2 jun 2006 16:58
- Locatie: Leusden, bij u thuis (Privé les) of op afstand (GPS Helpdesk)
- Contacteer:
snel terug naar 6.15.7
Marco
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
Meridian Platinum, GPS[map]60, 62st, Dakota20, Edge 605, 800, 3de Zumo660, Rider3, Montana 650, I-gotU GT-120
Zie ook mijn eigen kennisforum.
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
en Scheurneus maakt te weinig reclame voor zichzelf dus zal ik het maar doen
het downgraden van mapsource gaat soms probleemloos en soms gaat het vreselijk mis.
Hier http://forum.gps-expert.nl/viewtopic.php?t=124 vind je een aantal andere versies van Mapsource. Wel eerst lezen wat er staat voor je begint.
Het beste is een zg concurrent-use version te downloaden (zip bestand) en dit in een aparte map (bijv. c:\goede ms\ uit te pakken, dan een shortcut op je desktop erbij zetten en klaar.
De huidige mapsource gewoon laten staan, dan blijven alle kaarten etc ook werken en deze MS kun je straks weer updaten en misschien is het probleem dan wel verholpen (en wie weet hebben we er een nieuw bij)
Bij updaten blijft de "goede mapsource"gewoon staan en blijft dus werken.
het downgraden van mapsource gaat soms probleemloos en soms gaat het vreselijk mis.
Hier http://forum.gps-expert.nl/viewtopic.php?t=124 vind je een aantal andere versies van Mapsource. Wel eerst lezen wat er staat voor je begint.
Het beste is een zg concurrent-use version te downloaden (zip bestand) en dit in een aparte map (bijv. c:\goede ms\ uit te pakken, dan een shortcut op je desktop erbij zetten en klaar.
De huidige mapsource gewoon laten staan, dan blijven alle kaarten etc ook werken en deze MS kun je straks weer updaten en misschien is het probleem dan wel verholpen (en wie weet hebben we er een nieuw bij)
Bij updaten blijft de "goede mapsource"gewoon staan en blijft dus werken.
"Always Look on the Bright Side of Life"
Heb de zelfde problemen met de Zumo 550.
M.i. wordt dit veroorzaakt doordat de routepunten niet precies op de route staan. Ik laat elke route die ik van iemand overneem eerst herberekenen en loop dan de hele route na waarbij ik inzoom tot op 100 meter. Dan zie je vaak dat de routepunten net niet op de weg staan. Je kunt dit ook vaak zien wanneer de route net iets naast de in MapSource op de kaart getekende weg loopt.
M.i. wordt dit veroorzaakt doordat de routepunten niet precies op de route staan. Ik laat elke route die ik van iemand overneem eerst herberekenen en loop dan de hele route na waarbij ik inzoom tot op 100 meter. Dan zie je vaak dat de routepunten net niet op de weg staan. Je kunt dit ook vaak zien wanneer de route net iets naast de in MapSource op de kaart getekende weg loopt.
sf-ftd
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
Zumo 550/Oregon 450t/Nuvi1340/Blaupunkt Travelpilot FX
CN2015.20/Onroute Fiets+Wandelkaart/ Onroute Motorkaart BNL-DACH-FIEP
Diverse OpenStreetMap-kaarten
- guzzi vero
- Berichten: 1709
- Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
- Locatie: Oostduinkerke
ligt gewoon aan de MS versie. Ik loop elke route na, zet de via punten terug op de weg, dupliceer ze, herbereken ze en toch krijg ik die extra lijnen.
Gelukkig had ik ook nog MS 6.13.7 op de laptop staan en via het tooltje van JaVaWa de kaarten geconverteerd. Geen last meer van extra lijnen in de gps route.
Gelukkig had ik ook nog MS 6.13.7 op de laptop staan en via het tooltje van JaVaWa de kaarten geconverteerd. Geen last meer van extra lijnen in de gps route.
Bedankt! Ik dacht al dat het aan de 278 lag....
Vanavond maar eens proberen de MS versie terug te zetten...
Thymen
edit: Scheur, je bent een reuze-keutel! Met een paar muisklikken doet nu 6.15.7 het óók op mijn computer!
Vanavond maar eens proberen de MS versie terug te zetten...
Thymen
edit: Scheur, je bent een reuze-keutel! Met een paar muisklikken doet nu 6.15.7 het óók op mijn computer!
Nuvi 1490T + LU, Montana 600 + LU + OnRoute motor-kaarten
278 + LU/ 60CSX + CN V8 + OnRoute Wandel & Fiets
NuviCam + LU
278 + LU/ 60CSX + CN V8 + OnRoute Wandel & Fiets
NuviCam + LU