Goede morgen,
Ik kan van A naar B via 2 (soms zelfs 3) verschillende routes.
Bijvoorbeeld: Rotterdam-Roosendaal: A29-A4-A59 of A29-A59-A17
Vermoedelijk kan het niet op mijn oude Nuvi 350, maar kan ik op het apparaat een route aangeven?
Ik kan niet zien welke route hij pakt, tenzij ik de hele route laat afspelen (duurt lang, met voice)
Dank bij voorbaat.
Nuvi 350 - is een 'via' route mogelijk
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Nuvi 350 - is een 'via' route mogelijk
Je nüvi laat maar één route zien, afhankelijk van de instellingen de kortste of de snelste. Zoiets als wat Google Map doet (meerdere alternatieven tonen) kan de nüvi niet.
Het is echter wel mogelijk om te zien wat de gekozen route is. Klik bij een actieve route op het veld rechts onderin, en klik daarna onderin op "Kaartinfo".
Het is echter wel mogelijk om te zien wat de gekozen route is. Klik bij een actieve route op het veld rechts onderin, en klik daarna onderin op "Kaartinfo".
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Nuvi 350 - is een 'via' route mogelijk
Hartelijk dank!
Ik zie het, kies de route (favorieten), dan klik op [Ga] en bij 'Gesimuleerd rijden' klik op: [Nee]
Dan toont het apparaat ook de route (eindeloos uitzoomen, maar okay).
Mooi, nooit geweten.
Gelukkig, in mijn geval kiest het apparaat de door mij gewenste route.
Helaas dus, geen alternatief in te stellen.
Nogmaals dank!
p.s. domme vraag misschien, ik heb mij er nooit in verdiept, maar bestaan er eigenlijk wel een mogelijkheid om een Google Maps route over te zetten naar een Garmin toestel?
Mogelijk alleen met modernere apparaten in combinatie met speciale software..?
Ik zie het, kies de route (favorieten), dan klik op [Ga] en bij 'Gesimuleerd rijden' klik op: [Nee]
Dan toont het apparaat ook de route (eindeloos uitzoomen, maar okay).
Mooi, nooit geweten.
Gelukkig, in mijn geval kiest het apparaat de door mij gewenste route.
Helaas dus, geen alternatief in te stellen.
Nogmaals dank!
p.s. domme vraag misschien, ik heb mij er nooit in verdiept, maar bestaan er eigenlijk wel een mogelijkheid om een Google Maps route over te zetten naar een Garmin toestel?
Mogelijk alleen met modernere apparaten in combinatie met speciale software..?
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18257
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: Nuvi 350 - is een 'via' route mogelijk
Ik weet niet of het mogelijk is een route direct vanuit Google Maps te exporteren, het kan best zijn dat iemand daar iets voor gemaakt heeft. Aan een route heb je niet zoveel omdat die uit slechts uit twee punten bestaat: begin en eind. In trackvorm kan het wel, en sommige toestellen hebben daar al genoeg aan (nüvi's echter niet, die kunnen geen tracks lezen). Je kunt een track importeren in BaseCamp en laten converteren naar een route. Dan heb je nog een toestel nodig dat routes kan inlezen, helaas kan jou nüvi dat niet.
Het kan dus wel, mits voorzien van de juiste software en hardware. Overigens zijn er bepaalde Garmin-toestellen die meerdere alternatieven kunnen bieden bij het berekenen van een route. Ik heb alleen niet paraat welke.
Het kan dus wel, mits voorzien van de juiste software en hardware. Overigens zijn er bepaalde Garmin-toestellen die meerdere alternatieven kunnen bieden bij het berekenen van een route. Ik heb alleen niet paraat welke.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: Nuvi 350 - is een 'via' route mogelijk
Nogmaals, hartelijk dank voor de uitgebreide reactie.
Super!
Super!